X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Koktajlowe pierścionki

Koktajlowe pierścionki
Opracowanie: Diva
Źródło: Diva
Co teraz błyszczy na salonach? Koktajlowe pierścienie z kamieniami i kryształkami! Noszą je takie gwiazdy jak: Jennifer Lopez, Paris Hilton, Selena Gomez czy Natasza Urbańska. Diva w swoich kolekcjach posiada kilkanaście propozycji, idealnych na karnawałowe zabawy.

Tegorocznym hitem karnawału wśród ozdób są pierścionki koktajlowe. Duże, okazałe, wysadzane drobnymi kamykami lub z jednym dominującym oczkiem. Pierścionki karnawałowe muszą czarować blaskiem i dodawać sznytu całej kreacji.

Biżuteria diva zawsze wychodzi naprzeciw trendom i modzie. W naszych różnorodnych kolekcjach znaleźć można wiele ciekawych propozycji, takich jak pierścionki - kliknij tu - koktajlowe: srebrne, złote, z kolorowymi oczkami lub misternie zdobione. Każda kobieta znajdzie w naszych sklepach coś dla siebie” – mówi Michelle Bohn, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Jeśli kochasz złoto to warto skusić się na złoty, gładki pierścień z kolekcji Gold. Jednak, gdy wolisz mieniące się kryształki to idealną propozycją są duże pierścienie wysadzane kolorowymi kamieniami. Dla miłośników klasycznej czerni także znajdzie się spory wybór efektownych ozdób. W czasie karnawału warto więc zaszaleć nie tylko na parkiecie, ale także z garderobą i dodatkami.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Pola Chrobot
17-12-01 15:02:09