X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kwiaty na walentynki

Czekoladki w kształcie serca
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Walentynki, czyli święto zakochanych, to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Święto obchodzone 14 lutego, swoją nazwę zawdzięcza Świętemu Walentemu, który (Deweloper Urbański

Bukiet róż
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
To właśnie w tym dniu chętnie wyjawiamy swoje uczucia ukochanej osobie i obdarowujemy różnego rodzaju prezencikami. Najczęstszym sposobem okazania uczuć w tym szczególnym dniu jest obdarowanie drugą osobę kwiatami. Bowiem to właśnie one są najstarszym i najbardziej znanym symbolem miłości. Ich piękno i zapach sprawiają, że jest to najprostszy, a zarazem elegancki sposób wyrażania swoich uczuć.

Najchętniej kupowane są czerwone róże i tulipany z dodatkowym niewielkim bukiecikiem w kształcie serduszka.

Bukiet, który (zobaczysz tu) wręczamy nie musi być duży i kosztowny. Nawet najmniejsza, pomysłowa kompozycja ucieszy obdarowaną osobę. Wcześniej jednak warto sprawdzić, który gatunek jest tym ulubionym.
Storczyki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Z pewnością ukochana osoba doceni fakt, że została obdarowana ulubionymi kwiatami. Bukiety można odpowiednio dobrać do charakteru danej osoby. Z pewnością inny będzie podobał się osobie o romantycznej duszy, a całkiem inny miłośniczce sportu.

Niemal każda kobieta ucieszy się nawet z jednej róży, z niewielkim bilecikiem lub pudełeczkiem słodkości. Są jednak także panie bardziej wymagające, które wolałyby dostać okazały kosz pełen kwiatów.

Jeżeli chcemy żeby nasz podarunek przetrwał dłużej niż tylko kilka dni, warto zdecydować się na roślinę doniczkową w eleganckiej osłonce. Oryginalnym podarkiem mogą okazać się storczyki. Należy jednak pamiętać, że wszystkie kwiaty, zarówno doniczkowe jak i cięte, mają swoje znaczenie, żeby uniknąć przysłowiowej „gafy”.

Różany bukiecik
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dużo popularnością cieszą się również czerwone bukiety w kształcie wachlarza. Innym niebanalnym upominkiem, będzie bukiet wykonany z czekoladek, lizaków lub innych słodkości.

Może się wydawać, że wybór bukietu to indywidualna sprawa. Warto jednak poświęcić temu dłuższą chwilę, tak by wybrane kwiaty doskonale oddały uczucia, jakie żywimy do obdarowywanej osoby.
Opracowanie: opracowanie własne
17-11-26 22:01:02