X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ubranka na wyjątkowe okazje

Ubranka na wyjątkowe okazje
Opracowanie: Ceremony
Źródło: Ceremony
Coraz większą wagę przywiązujemy do wyjątkowych momentów w życiu naszych pociech. Celebrujemy jedyne i niepowtarzalne chwile. Na specjalne okazje szukamy prawdziwie eleganckich strojów dla maluszków, warto wówczas zapoznać się z kolekcją nowej marki – Ceremony.

Ceremony to ekskluzywna marka oferująca ubranka dla najmłodszych. Naczelną ideą Ceremony jest tworzenie ubrań, które dopełnią celebracji wyjątkowych chwil w życiu dziecka: począwszy od urodzin, przez chrzest i kolejne uroczyste okazje.

Ubranka na wyjątkowe okazje
Opracowanie: Ceremony
Źródło: Ceremony
Wszystkie kolekcje Ceremony produkowane są ze szlachetnych, ekskluzywnych tkanin. Cechuje je eleganckie i unikalne wzornictwo. Ubranka Ceremony wyróżniają się ze względu na perfekcyjne wykonanie i dbałość o każdy detal. Całość produkcji odbywa się w Polsce, co daje możliwość kontroli na każdym jej etapie. Ubranka są nie tylko piękne ale też bezpieczne i zdrowe.
Dostępne rozmiary – od 62 do 86

Celebruj z nami wyjątkowe chwile w życiu Twojego dziecka.
Kolekcja dostępna jest w krakowskim CH Bonarka, gdzie otwarto pierwszy w Polsce butik marki Ceremony. Pierwszy salon marki został otwarty końcem listopada we Lwowie. Firma planuje kolejne otwarcia w Warszawie i Poznaniu.
Źródło: CASAMODA
Opracowanie: Milena Rybińska
18-07-04 10:10:07