X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Pielęgnacja skłonnej do alergii skóry głowy

Wszędzie mówi się o pielęgnacji włosów, jakie odżywki do włosów, pianki są najlepsze do odpowiedniego rodzaju włosów.
wella maska do włosów
Opracowanie: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl
Odżywki w ofercie są ponadto kwestie porównania urządzeń do modelowania, jak suszarki czy prostownice. Niewiele jednak mówi się o dbaniu o skórę głowy, która jest równie istotna, jeśli nie ważniejsza od włosów.

Prezentowany artykuł opisuje niezwykle interesujące tematy - jeżeli chcesz przeczytać podobny materiał, sprawdź bez wahania to źródło (https://cpsens.pl/seksuologia.html).

To od jej kondycji zależy jak szybko rosną włosy, czy są zdrowe i mocne.

Skóra głowy to nic innego, jak kontynuacja naszej skóry pod włosami, dlatego też może być słabo odżywiona, pozbawiona wody, zestarzeć się, tak jak nasza pozostała skóra. Wrażliwa skóra głowy, tak samo jak skóra ciała, cechuje się objawianiem uczucia pieczenia i przesuszenia oraz utratą warstwy ochronnej o kwaśnym odczynie – zrównoważonej mieszanki hydrolipidów, która działa jak naturalny składnik ochronny skóry.

Polecamy też

Jak ochronić włosy przed niszczeniem się ze względu na zbyt częstą stylizację?

wella maska do włosów
Opracowanie: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl
Każda z nas marzy by mieć wspaniałą fryzurę. Niezależnie od tego czy mamy włosy długie czy krótkie, proste czy kręcone, jasne czy ciemne - chcemy prezentować się świetnie. włosy świadczą o osobie. Gdy są zdrowe, wypielęgnowane i ułożone z miejsca jesteśmy korzystniej oceniane. Podstawą wszystkich zabiegów są dopasowane do rodzaju włosów.


Przyczyny bywają rozmaite, zależeć mogą od fundowania różnych zabiegów kosmetycznych jak np. trwała, farbowanie włosów, prostownice czy nawet elektryczne maszynki do golenia, a nawet od czynników z zewnątrz, takich jak za wysokie temperatury powietrza i zanieczyszczenia. Chociaż niestety za gorące powietrze serwują nam suszarki do włosów tutaj mało znanych firm.Oprócz tego w liczą się czynniki ściśle genetyczne, które warunkują posiadanie wrażliwszej powłoki skórnej, co sprawia, że skóra głowy jest bardziej narażona na podrażnienia.

Jeśli zobaczyliście u siebie wyżej wymienione objawy, warto sięgnąć po specjalistyczne produkty przeznaczone do wrażliwej skóry głowy, które skutecznie złagodzą te niemiłe podrażnienia.
Źródło: Lokikoki.pl
21-12-18 07:01:17