X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

ING Życie – ubezpiecz się!

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, bogatym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów. Wszystko to nie stało się samo. W ING Życie pracuje wielu wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak ważna dla ich klientów jest praca, którą wykonują.


Wiedza i doświadczenie pozwoliły na zbudowanie przejrzystej i dopasowanej do różnych potrzeb oferty, w której można znaleźć ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i emerytalne.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi to możliwość ochrony rodziny lub firmy na wypadek śmierci lub ciężkiej choroby.

Sprawdź ten link! To bez wątpliwości ta strona (http://adwokatchojak.pl/prawo-rodzinne/), znajdziesz tam wiele ciekawych materiałów! Zobaczysz, z pewnością się nie rozczarujesz.

Wypłacone wtedy ubezpieczenie pozwoli nie przejmować się sytuacją materialną i skupić się na relacjach rodzinnych czy przyjacielskich. Wybór spośród jedenastu dostępnych form ubezpieczenia podzielonych z uwzględnieniem różnych potrzeb, grup wiekowych czy zakresu ubezpieczenia pozwala dobrać usługę do indywidualnych wymagań klienta.

Fundusze emerytalne proponowane przez ING Życie to obowiązkowe OFE, dobrowolne IKE oraz prywatne programy emerytalne, dzięki którym można systematycznie odkładać i inwestować pieniądze uzupełniające niewielką emeryturę. Wygodne życie na emeryturze nie jest nierealne jednak, aby je mieć trzeba zadbać o swoją przyszłość i zacząć oszczędzać jak najwcześniej.

Uzupełnieniem wymienionych usług będą oczywiście ubezpieczenia inwestycyjne. Pozwalają one na gromadzenie w miarę możliwości oraz pomnażanie wartości naszego kapitału. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie życia i zdrowia daje szansę osiągnąć zyski wyższe niż na tradycyjnych lokatach bankowych i zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Każda z wymienionych usług pozwala zadbać przyszłość swoją i najbliższych i lepiej przygotować się na niepowodzenia.
24-02-09 16:01:04