X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wyprzedaż bożonarodzeniowa w home&you

W salonach home&you rozpoczęła się już bożonarodzeniowa wyprzedaż. Wybrane dekoracje świąteczne kupimy taniej nawet o 30%!

Dekoracje świąteczne, wieńce
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you
Dekoracje świąteczne, figurki i ozdoby
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Jeśli jeszcze nie zakupiliśmy dekoracji bożonarodzeniowych, to sieć salonów wnętrzarskich home&you ma dla nas bardzo miłą niespodziankę – wybrane dodatki świąteczne (a także niektóre tekstylia domowe) kupimy taniej nawet o 30%. Informacja cieszy tym bardziej, że home&you może się pochwalić aż czterema kolekcjami świątecznymi. Miłośnikom tradycji z pewnością do gustu przypadnie linia „Magic Eve”; z kolei na fanów klasycznych i wytwornych aranżacji czekają kolekcje „Silver Glow” oraz „Golden Touch”. Jest także gratka dla osób szukających naprawdę oryginalnych dekoracji – „Electric Sound” to wyjątkowa kolekcja inspirowana stylem fluo. Całość uzupełnia „Kitchen Ideas” czyli seria świątecznych akcesoriów kuchennych.

To jednak nie koniec – wraz z kolejnymi dniami promocji rabatami objęte zostaną dodatkowe grupy produktów świątecznych. Warto zarezerwować sobie nieco czasu i czym prędzej wybrać się do home&you – dekoracje w tak atrakcyjnych cenach raczej nie zagrzeją sobie miejsca na sklepowych półkach!
Źródło: Royal Brand PR
Opracowanie: Grzegorz Witkowski
17-09-18 06:39:25