X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Uniwersalna forma i jasna kolorystyka zastawy stołowej

Zestaw stołowy Lace
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White
Każdy z nas lubi jadać w pięknym otoczeniu, warto więc zadbać o to, by wspólnym posiłkom towarzyszyła wyjątkowa oprawa. Firma Black Red White – z myślą o zróżnicowanych gustach swoich klientów – przygotowała nowe propozycje porcelanowych zestawów obiadowych, kompletów sztućców i kieliszków. Dzięki nim, elegancki wygląd jadalni zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Asortyment dostępny jest w wybranych salonach w ofertą Black Red White. Więcej inspiracji znaleźć można na stronach oraz

Nowe komplety obiadowe od Black Red White sprawią, że nakrycia naszych stołów nabiorą wyjątkowego charakteru. Dzięki bogactwu wzorów, kolorów, kształtów i faktur gości zaskoczy nie tylko smak potrw, ale i perfekcyjnie dobrana zastawa.

Kieliszki do wina
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White
Uniwersalna forma i jasna kolorystyka złożonego z 30 naczyń zestawu stołowego Lace doskonale sprawdzi się w każdej jadalni. Miłośnikom prostej, a zarazem nowoczesnej stylistyki do gustu przypadną 16 – elementowe komplety Orange i Apple. Natomiast dla zwolenników delikatnych zdobień Black Red White przygotowała kolekcje: Sporty Stripe, Red Bird i Orchid. Z kolei linia Rose – najbardziej wyszukana i ozdobna – sprawi, że każdy wspólny posiłek będzie powodem do świętowania.

Firma Black Red White poszerzyła również swoją ofertę o bogaty wybór klieliszków do wina czerwonego, wina białego i szampana z zestawów Grace Balck, Passion czy Sensei. Elegancji i wyrafinowania każdemu posiłkowi dodadzą kieliszki Vicotria z platynowym lub złotym obrzeżem. Na szczególną uwagę zasługuje również komplet kieliszków do wody w stylu prowansalskim.

Najważniejsze zasady savior-vivru przy stole pozwolą zachować także fukcjonalne i wygodne sztuće. W ofercie Black Red White dostępne są zarówno nowoczesne wzory reprezentujące minimalistyczny design, jak i wyszukane sztućce Golden z eleganckim grawerem.
Źródło: GENESIS PR
Opracowanie: Aleksandra Andreasik
18-08-21 15:11:03