X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Czarujące łóżko i meble wypoczynkowe z kolekcji Maxliving

Do oferty mebli Maxliving dołączyła najnowsza kolekcja mebli wypoczynkowych: Nova, Loft i Roler oraz łóżko Cezar.

Nowe propozycje do stylizacji włoskich. Nowe meble, tak samo jak wcześniejsze produkty, zostały wykonane ze szczególną dbałością o nowoczesną formę i detale.
Łóżko Cezar, to połączenie masywnego wyglądu, podkreślonego zagłówkiem łóżka z elegancją i designem. Za odpowiedni wypoczynek odpowiadają specjalne materace marek: Tempur, Metzeller i Feretti, z piany wysokoelastycznej i termoelastycznej, która dopasowujące się do ciała zapewniając najwyższy komfort i prawidłową termoregulację ciała.

- Łóżko Cezar sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach jako główny akcent stylistyczny w pomieszczeniu. Tego typu łóżko potrafi podkreślić ekskluzywny styl i luksusowy charakter sypialni – mówi Marek Jaros z Max-Fliz.

Sypialnia, łóżko Cezar z kolekcji mebli Maxliving
Opracowanie: Max-Fliz
Źródło: Max-Fliz

Spośród nowej kolekcji mebli wypoczynkowych warto wspomnieć o modelu Sofa Nova. Mebel (serwis) wyróżnia się wysoką wygodą i łatwością aranżacji w pomieszczeniu, między innymi dzięki budowie modułowej.

Salon, sofa Nova z kolekcji mebli Maxliving
Opracowanie: Max-Fliz
Źródło: Max-Fliz

- Zastosowanie modułów umożliwia niemalże dowolną konfigurację mebli i dostosowanie ich do potrzeb konkretnego wnętrza. Możliwość dopasowania sofy i foteli jest przydatna nie tylko dla klientów ale i dla architektów – mówi specjalista Max-Fliz.

Modułową budowę ma także zestaw Roller. Powstał z myślą o komfortowym wypoczynku. Puszyste i miękkie wypełnienia zapewniają relaks, a stylowy kształt stanowi doskonały kontrast z surowymi bryłami mebli. W zestawie Roller można wybrać obicie spośród dwóch rodzajów tkanin.

Narożnik, zestaw wypoczynkowy Roller z kolekcji Maxliving
Opracowanie: Max-Fliz
Źródło: Max-Fliz

Narożnik Loft, to mebel wygodny, nowoczesny i wielofunkcyjny. W bardzo łatwy sposób można go rozłożyć i zamienić na wygodne łóżko. Narożnik Loft posiada spory pojemnik na pościel. Dostępny jest zarówno w wersji prawo i lewostronnej.

Narożnik, zestaw wypoczynkowy Loft z kolekcji Maxliving
Opracowanie: Max-Fliz
Źródło: Max-Fliz

Meble Maxliving można wykończyć wieloma rodzajami tkanin i skór o niemalże dowolnych barwach. Warto wspomnieć, że projektantom marki Max-Fliz udało się połączyć nowoczesny design z atrakcyjną ceną, o czym można się przekonać osobiście, odwiedzając salony meblowe Max-Fliz.
Opracowanie: Patryk Gut
19-01-29 14:19:03