X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ochronna moc bąbelków

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble
Opracowanie: Samsung
Źródło: Samsung
Samsung wprowadza na polski rynek nową kategorię pralek - Eco Bubble. Innowacyjna technologia prania w bąbelkach zastosowana w najnowszej serii pozwala chronić tkaniny i zwiększa efektywność prania. Pod koniec kwietnia w sklepach dostępne będzie osiem modeli Eco Bubble.

Autorska technologia Eco Bubble zastosowana przez firmę Samsung w najnowszych pralkach gwarantuje skuteczność prania i najwyższą ochronę nawet najbardziej delikatnych tkanin. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane.

Technologia Samsung Eco Bubble sprawia, że detergenty w postaci bąbelkowej piany wnikają w tkaninę 40 razy szybciej, niż proszek rozpuszczony w wodzie. Bąbelki równomiernie go rozprowadzają, co sprawia, że włókna materiału nie niszczą się, a efektywność prania jest większa. Zastosowanie innowacyjnej technologii Eco Bubble pozwala więc na zachowanie idealnej czystości najbardziej delikatnych tkanin pranych nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C.

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble
Opracowanie: Samsung
Źródło: Samsung
Pralki z serii Eco Bubble to urządzenia, które dzięki nowoczesnym i inteligentnym rozwiązaniom technologicznym pozwalają oszczędzić aż do 70% energii elektrycznej. Decydując się na Eco Bubble – jedne z najbardziej ekonomicznych pralek na świecie – użytkownicy zadbają więc nie tylko o środowisko naturalne, ale także o własne portfele.

Każda pralka ma specjalnie wyprofilowany bęben Diamond o strukturze powierzchni chroniącej tkaniny przed uszkodzeniem podczas wirowania. Samsung Eco Bubble pozwala bez obawy prać w domu nawet nieprzemakalne ubrania, które do tej pory trzeba było oddawać do pralni. Służy do tego program Gore Tex. W pralkach z tej serii można wybrać jeden z wielu programów prania lub też zaprogramować własne ustawienia i zapisać najczęściej wybierane opcje.

Nowe pralki Eco Bubble wyróżnia także elegancki design. Projektanci Samsung - więcej w temacie - udowodnili, że pralka nie musi być zawsze taka sama. Nadali Eco Bubble subtelny i nowoczesny wygląd, a srebrne dodatki sprawiają, że pralki świetnie prezentują się w każdej łazience.
Opracowanie: Blanka Fijołek
20-08-11 17:21:11