X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowa fryzura z treskami Racoon Clix

Modelka, fryzura Racoon
Opracowanie: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska
Po lecie, wakacyjnych szaleństwach, pora wrócić do rzeczywistości. Nowa fryzura z odrobiną szaleństwa we włosach może umilić powrót do szkoły lub na uczelnię. Radykalne cięcia czy trwałe koloryzacje mogą okazać się zbyt ryzykowne. Lepiej postawić na widoczną zmianę, ale taką, która pozwoli nam na szybki powrót do poprzedniej fryzury.

Treski do samodzielnego przedłużania i zagęszczania włosów Racoon Clix okażą się pomocne przy realizacji nowych, odważnych fryzur. Wybierając odpowiedni zestaw tresek możemy osiągnąć efekt długich, gęstych włosów lub całkiem ekstrawagancki look z kolorowymi pasemkami.

Racoon Clix to pasma włosów o długości 40 cm zamocowanych na małych grzebyczkach, pozwalających na szybkie dopinanie ich do własnych włosów, uzyskując w ten sposób efekt przedłużenia i zagęszczenia. Ultra lekka spinka mocująca gwarantuje wygodę i dyskrecję. Treski Racoon Clix wykonane są z najwyższej jakości włosów europejskich o gładkiej, lśniącej i delikatnie falującej strukturze.
Pasemko Racoon Clix
Opracowanie: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska
Treski dostępne są w gotowych zestawach pozwalających na pełne przedłużenie włosów lub pojedynczo. W ofercie marki Racoon znajdują się treski wykonane zarówno z włosów naturalnych jak i syntetycznych, dostępne w szerokiej palecie barw.Więcej informacji na stronie oraz w sklepie internetowym marki
Źródło: Estoria.pl
Opracowanie: Agnieszka Szlendak
19-08-06 07:04:02