X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Atlantic Seamoon - jej delikatność i jego siła

Zegarki Seamoon marki Atlantic
Opracowanie: Atlantic
Źródło: Atlantic
Szyk, splendor, prestiż i blask – to cechy, które są nieodłącznymi elementami wyjątkowej linii zegarków Seamoon marki atlantic. Budzą zachwyt i podziw równie wspaniale prezentując się na delikatnym kobiecym, jak i silnym męskim nadgarstku.

Atlantic Seamoon to kilkadziesiąt rozmaitych kombinacji kolorystycznych, które zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających miłośników czasomierzy. Proponowane przez markę dwa przykładowe modele, świetnie obrazują jej nieodparty urok i magnetyzm. Nie sposób oderwać wzroku od ich klasycznej sylwetki ze swoistą nutką energii i lekkości kryjącej się w nieprzerysowanej i świeżej formie kompozycji.

Oba modele Atlantic Seamoon posiadają kwarcowy mechanizm ETA, a ich tarcze pokryte są szkłem szafirowym. Charakterystyczne są tutaj ręcznie nakładane indeksy. Wodoodporność modeli to 30 metrów, czyli 3 atm. W damskim, elitarnym i wykonanym w stylu biżuteryjnym modelu elegancka bransoleta wykonana jest ze stali szlachetnej, posiada zapięcie typu butterfly i pokryta jest złotą powłoka PVD. Cena zegarka to około 1 255 zł. Model męski jest z kolei wyposażony w najwyższej, jakości czarny, skórzany pasek, chronometr i datownik. Trzeba na niego wydać około 1 685 zł.
Opracowanie: Aleksandra Molędowska
17-09-18 06:39:14