X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Karnawałowe wnętrze z home&you

Karnawałowe wnętrze home&you
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you
Karnawał to idealny czas, by zaprosić znajomych na małą imprezę. Wbrew pozorom aranżacja domu nie musi być jednak trudnym zadaniem. Wystarczy tylko nieco odpowiednich dodatków i dekoracji. Marka home&you podpowiada, jak stworzyć oryginalne, karnawałowe wnętrze.

W ostatnich latach karnawałowa tradycja przeżywa w Polsce prawdziwe odrodzenie i według wielu osób początek roku to doskonały czas na zabawę oraz organizację imprez. Jeśli jednak planujemy zaprosić przyjaciół na małe przyjęcie, warto wcześniej zadbać o właściwą oprawę wnętrza. Wbrew pozorom nie będzie to trudne – mnóstwo ciekawych dodatków znajdziemy np. w salonach marki home&you.
Karnawałowe wnętrze z home&you
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Karnawał to przede wszystkim radość, wspólna zabawa i mnóstwo blasku. Dlatego też, aranżując pomieszczenie, szukajmy dekoracji utrzymanych w pogodnym tonie. Zacznijmy od doboru tkanin. Nieodzowne okażą się satynowe narzuty w kolorach srebra, fioletu lub brązu. Warto na nie rzucić parę połyskliwych poszewek z wyrazistymi, geometrycznymi wzorami (dobrym wyborem okażą się Scorpio, Irish lub Davos z home&you). Na meblach możemy natomiast ustawić kilka błyszczących figurek (np. w postaci tancerek), którym powinny towarzyszyć proste wazony z kolorowego szkła lub ceramiki pomalowanej intensywnymi kolorami. Na koniec wetknijmy do nich kilka dekoracyjnych patyków z metalicznymi lub kryształowymi kwiatkami.
Karnawałowe wnętrze home&you
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Z kolei na karnawałowym stole rozłóżmy gładki obrus (np. model Buenos w fioletowym kolorze) a na nim kilka podkładek, utrzymanych w podobnej tonacji (mogą być gładkie lub też ozdobione dekoracyjnym paseczkiem). Wybierając odpowiednią zastawę, postawmy na modele proste, ale utrzymane w wyraźnych kolorach (np. Heart) lub (zobacz aristar) ozdobione metalicznym motywem (np. Unusual). Pod kątem naczyń dobierzmy też kieliszki z barwionego szkła (obecnie na topie są m.in. modele w nietypowej czerni, które znajdziemy także w home&you). Przy okazji kieliszków nie zapomnijmy o odpowiednich akcesoriach do wina, jakie warto zawsze mieć pod ręką. Całość zaś uzupełnijmy kilkoma świecznikami – w tym celu najlepiej sięgnąć po modne w tym sezonie modele w kształcie róż i tulipanów.

Gotowe. Karnawałową imprezę czas zacząć!
Opracowanie: Grzegorz Witkowski
20-02-01 07:12:48