X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Biżuteryjne nowości w kolekcji Atlantic Elegance

W świecie mody lśniąco i błyszcząco. Znani projektanci łączą już nie tylko srebro ze złotem, ale i z miedzią oraz przytłumionymi odcieniami mosiądzu. Na co dzień styliści często odradzają złote schodów (zobacz wróć) srebrne ubrania, polecając natomiast mieniące się dodatki, które to sprawdzają się w każdej sytuacji.

Biżuteryjne zegarki z kolekcji Elegance są najnowszą propozycja dla pań od marki Atlantic. Te modele z niezmienną klasą i elegancją idealnie podkreślają kobiecość i zmysłowość zarówno na karnawałowym balu jak i na oficjalnym spotkaniu.
Zegarki z serii Atlantic Eleganc
Opracowanie: Atlantic
Źródło: Atlantic

Zegarki z kolekcji Atlantic Elegance wykonane są ze stali szlachetnej 316L. Złote elementy pokryte są powłoką PVD. Modele posiadają kwarcowe mechanizmy i wodoodporność 30 m, co sprawia, że są odporne na zachlapania. Zwraca uwagę bogato zdobiony design tych modeli i ich różnorodność, wystarczy tylko wymienić koperty modeli, które są w kształcie prostokąta, kwadratu schodach (zobacz dodatkowe informacje) tradycyjnego koła. Cena modeli to ok. 1 030 zł.
Źródło: KUŹNIA PR
Opracowanie: Aleksandra Molędowska
20-01-02 11:10:54