X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Mebelki z logo i postaciami bajek DISNEYa

Mebelki Disney
Opracowanie: Sauthon
Źródło: Sauthon
Bohaterowie bajek DISNEYa towarzyszą dzieciom od pokoleń. Filmy animowane zamieszkane przez sympatyczne postaci uczą dzieci podstawowych wartości i pomagają zrozumieć mechanizmy rządzące światem dorosłych. Trudno wyobrazić sobie dzieciństwo bez Myszki Miki, Kubusia Puchatka czy peletonu księżniczek odnajdujących w różnych sceneriach prawdziwą miłość.

Ponieważ nam, rodzicom, najbardziej zależy na tym, żeby nasze dzieci były szczęśliwe i w przyszłości z sentymentem wspominały młode lata, powinniśmy zatroszczyć się między innymi o zapewnienie im odpowiednio zaaranżowanej przyjaznej przestrzeni. Mebelki z logo i postaciami bajek DISNEYa, oferowane przez markę Sauthon sprawią, że maluch będzie się czuło komfortowo i niestraszne mu będą nocne koszmary.

Mebelki Disney
Opracowanie: Sauthon
Źródło: Sauthon
Marka Sauthon jako jedyna w Polsce ma licencję na sprzedaż kolekcji mebelków ozdobionych motywami znanymi z filmów DISNEYa. Białe szafki, łóżeczka, foteliki i komódki zdobią delikatne wzory – w zalewie tandetnych multikolorowych gadżetów z wizerunkami postaci z kreskówek kolekcja prezentuje się naprawdę stylowo. Sauthon udowadnia, że popularne motywy z bajek mogą być wykorzystane tak, że nie będą rozpraszać uwagi i wprowadzać niepokoju u dziecka. Designerzy firmy wiedzą doskonale o tym, że umiar doskonale się sprawdza w aranżowaniu przestrzeni.

Francuska firma Sauthon legitymuje się certyfikatem ISO 14001. Oznacza to, że wszystkie jej działania odbywają się przy uwzględnieniu wpływu, jaki będą one miały na środowisko naturalne. Sauthon zawsze przodował wśród producentów artykułów wnętrzarskich przeznaczonych dla dzieci w kwestii zabezpieczenia dbałości o bezpieczeństwo swoich małych klientów, dostosowując normy produkcji do norm japońskich, które są najbardziej restrykcyjnymi na świecie.
Źródło: ETNA GROUP
Opracowanie: Anna Bober
17-09-18 06:39:36