X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Odnawianie wnętrza – sposoby

Dekorowanie mieszkania czy domu to nie tylko zabieg kosmetyczny. Z czasem kolory ścian wycierają i brudzą się, a miejsce wygląda niezachęcająco. To wyraźny bodziec do remontu i świetne usprawiedliwienie metamorfozy pokoju.
Opracowanie: Pixers
Odświeżanie wnętrza nie musi oznaczać generalnego remontu i wymiany mebli. Zazwyczaj wystarczy jedynie zmiana kolorystyki, bądź wykorzystanie naklejki na ściany.

Nie wahaj się, tylko poczytaj więcej sofa z funkcją spania codziennego na ten temat - informacje będą z pewnością bardzo wciągające, zatem kliknij tutaj i zobacz więcej.

Najczęściej decydujemy się na przemalowanie na wiosnę, gdy zmienia się aura i pogoda.

Prostą i stosunkowo tanią metodą na metamorfozę wnętrz jest fototapeta. Druk wielkoformatowy może być zastosowany do dekoracji ścian, mebli i stolarki drzwiowej. Przy aranżacji pokoiku dziecięcego można użyć naklejki 3D oraz przeróżne szablony.

Prasa drukarska
Źródło: http://www.sxc.hu
Modne abecadło W nowoczesnych stylizacjach pomieszczeń mieszkalnych, często wkomponowywane są szablony liter w celu podpisania funkcji pomieszczenia lub podkreślenia słowa ważnego dla mieszkańców czy nastroju na jednej ze ścian, stosując mocniejszą kolorystykę. Pomysł sprawdza się doskonale w pomieszczeniach urządzanych na styl skandynawski i minimalistyczny. Prosta rozwiązania powodują, że większy napis na jednolitym tle jest dobrze widoczny i sam w sobie stanowi dekorację.

Litery wieszane na ścianę, do postawienia na regale, czy też haftowane na tkaninach, nadają się do dekoracji różnych typów wnętrza. Kochają je tak aranżacje minimalistyczne jak i bardziej skomplikowane. Wystarczy zdecydować się na odpowiednią czcionkę, rodzaj informacji lub myśl.

Więcej na ten temat mogą Państwo znaleźć na stronie we Wrocławiu


Polecamy też

Koła w ruch

szablony
Opracowanie: Beckers- Tikkurila Polska
Współcześnie obserwujemy przenikanie się różnych stylów w urządzaniu wnętrz. Jeśli chcemy uniknąć zdecydowanych zmian wystroju lub preferujemy jednolity kolor ścian, możemy nadać im wyrazistość dzięki motywom dekoracyjnym.


Odkryj wyjątkową propozycję w miejscu: Drukarnia Kid
Źródło: Drukarnia Kid
19-08-14 07:04:03