X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Podłoga na maxa

Marena Maxi V2 dekor Dąb Alaska
Opracowanie: WITEX
Źródło: WITEX
Dąb, wykorzystywany jak materiał na meble, podłogi czy dodatki, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród dekoratorów wnętrz, jak również użytkowników. To szlachetne drzewno symbolizuje długowieczność, siłę, wytrzymałość, trwałość, a także niezaprzeczalne piękno. Takie są również laminowane panele podłogowe Marena Maxi V2 firmy Witex dostępne w dwunastu dekorach dostojnego dębu.

Klasyczne piękno
Podłogi z litych, dębowych desek mają ogromną rzeszę zwolenników, a zawdzięczają ją nie tylko solidności materiału, ale w dużej mierze także wyjątkowemu usłojeniu i kolorystyce. To klasyczne drewno, nadaje wnętrzu majestatu, a jednocześnie za sprawą uniwersalnego charakteru pasuje niemal do każdego wnętrza. Projektanci firmy Witex, mając na uwadze potrzeby użytkowników oraz od lat niegasnącą modę na dębowe deski, rozszerzyli kolekcję laminowanych paneli podłogowych Marena Maxi V2 o 6 nowych dekorów. Sześć dostępnych dotąd dębowych wzorów – dąb strukturalny, Dąb Kahlua ciemny, Dąb Kahlua, Dąb Plateau, Dąb Michigan oraz Dąb Ontario wzbogaciły nowe, nieco egzotyczne wersje dębu - Dąb solny, Dąb zamkowy Natur, Dąb wybrzeża, Dąb szampański, Dąb orzechowy oraz Dąb Alaska. W kolekcji odnajdziemy więc zarówno klasyczne propozycje, w jasnych odcieniach, jak również modne szarości, czy ciemne brązy. Dzięki temu z łatwością dobierzemy kolor do stylu i wyposażenia naszego domu. Eleganckie dekory w pełnej desce to jednak połowa sukcesu w drodze do perfekcyjnego wyglądu podłogi. O wyjątkowości kolekcji Marena Maxi V2 firmy Witex decyduje również wyczuwalna, szczotkowana struktura powierzchni typu Handscraped oraz dwustronna v-fuga, które sprawiają, że panele do złudzenia przypominają lite deski. Dodatkowo, wydłużony format panela, o wymiarach 1376 x 240 mm, podkreśla piękno naturalnych dekorów.

Siła dębu
Marena Maxi V2 dekor Dąb zamkowy Natur
Opracowanie: WITEX
Źródło: WITEX
Elegancki wygląd i ciekawe dekory to nie jedyne elementy, jakie kolekcja Marena Maxi V2 firmy Witex czerpie z mocy dębu. Panele o 8 mm grubości i klasie ścieralności AC 4 charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i odpornością na zużycie, zaplamienia, a nawet kółka obrotowe. Z powodzeniem można je więc stosować w mocno obciążonych miejscach domu, takich jak korytarz (klasa użyteczności w pomieszczeniach mieszkalnych wynosi 23, w pomieszczeniach publicznych 32). Dodatkowo, dzięki impregnowanym krawędziom, bezklejowemu montażowi Loc Tec i wodoodpornej płycie nośnej Aqua-Protect® laminowane panele podłogowe Marena Maxi V2 sprawdzą się w pomieszczeniach narażonych na kontakt z wodą, takich jak łazienka lub kuchnia. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom nie będą się rozwarstwiały ani pęczniały pod wpływem wilgoci. Atutem kolekcji jest również specjalna warstwa antystatyczna, która zmniejsza przyczepność brudu i pozwala na zachowanie nienagannej czystości. Codzienny komfort użytkowania podnieść można wzbogacając płotów(polecamy bramy panelowe) o ekologiczną matą wyciszającą Sound Protect Eco Plus, która nie tylko wyciszy podłogę, ale poprawi także system akustyczny całego wnętrza, eliminując pusty stukot raz na zawsze.

Naturalne, dębowe deski od lat inspirują projektantów i dekoratorów wnętrz. Kolekcja laminowanych paneli podłogowych Marena Maxi V2 niemieckiej firmy Witex jest tego doskonałym przykładem., a dwanaście dębowych dekorów pozwoli i tym razem na aranżacyjne szaleństwo.
Źródło: Fly PR
Opracowanie: Monika Makowska-Jarosz
19-10-17 13:11:27