X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wystrój domu XXI w.

Prawdopodobnie każdy z nas ma w domu jakiś plakat lub obraz. Najczęściej w pomieszczeniach wieszamy kopie prac najwybitniejszych malarzy lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Modne są także abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo popularne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy grafika na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.
W sieci funkcjonuje dużo serwisów oferujących reprodukcje obrazów i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu powinno się zaufać pewnym i renomowanym markom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Jednym z taki serwisów jest portal www.twoja-galeria.eubraz4edcdc874600f.jpg|R|W=230]W serwisie znajdziemy na przykład: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, ramy drewniane ----> SKLEP obrazówSKLEPze ze zdjęciem. Mamy do wyboru takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż - góry, pejzaż - las, pejzaż - morze, pejzaż - woda, podróże, przyroda - kwiaty, przyroda - ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. W menu znajdziemy również linki do obrazów malarzy współczesnych oraz reprodukcje obrazów klasyków (*przykłady). Warto *przykładyofertę aby wybrać coś dla siebie.

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dziecięcy ale i przedmiotów jak drzwi i meble. Nowością są natomiast bardzo efektowne fototapety tworzone z reprodukcji. Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Tamara Łempicka czy Ventzislav Pirianko Fototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks.
Kuchnia, fototapeta dekoracyjna
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu
Papier ten jest bardzo solidny a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie tapety są laminowane.

Polecamy też

Fotografie na płótnie a wystrój wnętrza

Twoja Galeria
Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu jakiś plakat czy obraz. Najczęściej na ścianach wieszamy reprodukcje dzieł największych twórców lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Modne są także abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla surowego wnętrza jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.


Firma ma w asortymencie także obrazy na płótnie z fotografii przesłanych przez klientów. Teraz możemy ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie gotowy obraz. Wystarczy przesłać nasze zdjęcie do serwisu a resztą zajmą się specjaliści.
1 2