X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zodiakalna biżuteria divy

Czy wierzysz w siłę oddziaływania znaków zodiaku? Który z nich będzie pod ochroną gwiazd w nowym 2012 roku? Na te pytania odpowiadają horoskopy. Aby jednak szczęście nas nie ominęło warto zaopatrzyć się w biżuteryjny amulet – swój znak zodiaku.

Nowy rok łączy się z wróżbami i horoskopami, bowiem każdy chce poznać koleje swojego losu w nadchodzących miesiącach. Aby skusić los, by przyniósł nam pomyślność warto zaopatrzyć się w amulet. Diva przygotowała nowości w kolekcji Create your own style, wśród których znaleźć można znaki zodiaku. Taki talizman można zawiesić na swojej bransoletce, by chronił nas przez cały rok.

Biżuteria, charmsy, znaki zodiaku od divy
Opracowanie: diva
Źródło: diva

„Regularnie wprowadzamy nowości w kolekcji Create your own style, by nasze klientki miały zawsze duży wybór ozdób. Na nowy rok postanowiliśmy wprowadzić zawieszki z motywem znaków zodiaku jako pozytywny akcent na szczęście” – mówi Michelle Bohn, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Wśród nowości w kolekcji Create your own style znaleźć można także motywy podróżnicze i roślinne lub serca wysadzane kolorowymi kryształkami. Ceny zawieszek zaczynają się już od 9 zł.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Katarzyna Życińska
18-07-03 07:09:03