X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Biżuteria diva w katowickiej galerii handlowej Silesia City Center

Biżuteria diva
Opracowanie: diva
Źródło: diva
Biżuteria diva zdobywa coraz większą liczbę entuzjastek, dlatego poszerza swoją sieć sklepów o kolejne polskie miasta. Od 12 października biżuterię diva będzie można kupić w rozbudowanym Silesia City Center w Katowicach.

12 października nastąpiło otwarcie rozbudowanego Silesia City Center. W ofercie pojawiło się wiele nowych sklepów, w tym stanowisko sprzedażowe biżuterii diva. W uroczystym otwarciu wzięła udział światowa gwiazda Paris Hilton, która specjalnie na tę uroczystość pojawiła się po raz pierwszy w Katowicach.
„Po biżuterię diva sięga coraz więcej Polek, dlatego stale powiększamy sieć sklepów. W województwie śląskim mamy już swój sklep w Gliwicach, teraz czas na Katowice” – mówi Peter Bohn, General Director marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Biżuteria diva to australijska marka, która posiada ponad 4000 sklepów na całym świecie. Pracują dla niej najlepsi projektanci z Londynu, współpracujący z sieciami sklepów odzieżowych takich, jak Top Shop czy Dorothy Perkins. Diva dostarcza różnorodne ozdoby, regularnie wprowadzając do sklepów nowe kolekcje biżuterii, w najmodniejszych trendach sezonu, na krótki okres czasu.
Więcej informacji znaleźć można na stronie
Źródło: 38PR
Opracowanie: Pola Chrobot
20-01-31 10:10:26