X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Przytulne kołdry i poduszki na zimę i lato

Wyroby pościelowe
Opracowanie: John Cotton Europe
Źródło: johncotton.eu
Firma IL-TEX To europejski producent pościeli – poduszek i kołder oraz innych wyrobów pościelowych doskonałej jakości, wykonanych z włókien naturalnych (takich jak np. wełna) a także syntetycznych.

Szeroka gama produktów, precyzyjna selekcja surowców, dobrze wykwalifikowani pracownicy to tylko niektóre elementy, które wyróżniają firmę na tle zarówno polskich jak i europejskich producentów pościeli oraz gwarantują klientom zakup produktów najwyższej jakości.

Oferta firmy prezentowana jest w trzech liniach produktowych. Pierwsza a nich – ekskluzywna, łączy eleganckie i niezwykle sprężyste poduszki i kołdry wykonane ze 100% bawełny. W linii standardowej znajduje się pościel wykonana z mikrofibry z wypełnieniem silikonowo-poliestrowym gwarantująca miękkość oraz komfort użytkowania. Jak deklaruje sam producent kołder i poduszek z trzeciej linii – medycznej, dzięki zastosowaniu do jej produkcji wysokiej jakości policottonu oraz włókien typu Health Guard, mogą korzystać osoby o skłonnościach do alergii oraz bardzo wrażliwej skórze (idź na http://iltex.pl/produkty/posciel/antyalergiczna/ - http://iltex.pl/produkty/posciel/antyalergiczna/odukty IL-TEX wyróżniają się dużą przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu wszystkie „oddychające” kołdry i poduszki zapewniają użytkującym je klientom uczucie świeżości i wygodę. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej pościele przeznaczone są do prania i suszenia co ułatwia ich czyszczenie oraz gwarantuje trwałość.

W zależności od pory roku producent proponuje: lekkie poduszki i kołdry uszyte z niezwykle miękkich i przewiewnych tkanin, które doskonale sprawdzą się wiosną i latem a także specjalnie opracowane, ciepłe pościele z kolekcji Duo i 4 Pory Roku przeznaczone na chłodniejsze jesienno-zimowe noce.

Poduszki czy kołdry firmy IL-TEX dostępne są w zarówno w sprzedaży hurtowej jak i detalicznej na terenie całej Polski w wybranych hurtowniach oraz największych sieciach handlowych. Pełną ofertę wyrobów pościelowych można zobacz pod tym adresem: tutaj , sprawdź koniecznie.
tutaj
Opracowanie: Katarzyna Baranowska
18-11-28 16:15:01