X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Szkło lacobel

Lacobel, to rodzaj szkła, którego jedna z powierzchni jest polakierowana. Tafla ma grubość 4 milimetrów i nie jest mrozoodporna, dlatego nadaje się wyłącznie do aranżacji wnętrz. Obecnie, dystrybutorzy produktów ze szkła lacobel, oferują wybór spośród blisko 40 kolorów, które można ze sobą łączyć, kreując unikalny i nowoczesny wystrój pomieszczenia.

Holl - szkło lacobel
Opracowanie: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/

Długie i smukłe tafle szkła lacobel, najczęściej towarzyszą aranżacjom kuchennym. Występują w roli elementu ochronnego przestrzeni między szafkami stojącymi i wiszącymi. Dzięki nim przestrzeń międzyszafkową łatwo utrzymać w czystości.
Szkło do kuchni lacobel, może być stosowane także w postaci transparentnej. Przeźroczysta tafla jest doskonałym zabezpieczeniem dla kolorowej fototapety, która ożywia monochromatyczny wystrój pomieszczenia.

Salon, szkło lacobel
Opracowanie: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/

Kolorowe szkło lacobel wykorzystuje się także w innych pomieszczeniach, np. w łazience i salonie. Szkło lakierowane lacobel, w obróbce, zachowuje się tak samo jak każde inne szkło. Taflę można tradycyjnie ciąć, nawiercać i mocować: przy pomocy silikonu do szkła, dwustronnych taśm, klejów do ceramiki i uchwytów.

Łazienka, szkło lacobel
Opracowanie: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/

Aranżacja wnętrz wykorzystująca szkło lacobel jest bardzo wszechstronna, gdyż produkt może występować w wielu rolach, nie tylko jako element samodzielny. Tafle montuje się także w obudowach frontów do szafek kuchennych i mebli pokojowych. Aranżacje z odpowiednim oświetleniem sprawiają, że wnętrza ożywają blaskiem refleksów i wyglądają bardzo nowocześnie.

Salon, szkło lacobel
Opracowanie: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/

Źródło zdjęć: Hurtownia szkła lacobel:

***
O firmie:
Centrum Szkła MyGlass
oferuje szeroki wybór szkła lacobel przeznaczonego do aranżacji kuchni, łazienek, salonów oraz wielu innych pomieszczeń. Zapraszamy na stronę na której znajda Państwo pełne informacje o kolorystyce, trwałości i cechach szkła lacobel, a także galerię gotowych projektów i przykładowe zastosowania szklanych tafli na różnych przestrzeniach.
Opracowanie: A.B.
19-09-12 07:05:01