X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Bajkowi bohaterowie nie tylko na ekranie

Lampy Princess z kolekcji Disney
Opracowanie: Nowodvorski Lighting
Źródło: Nowodvorski Lighting
Dzieci uwielbiają oglądać bajki, a szczególnie te, w których występują ich ulubione postacie. Ogromnym zainteresowaniem najmłodszych cieszą się również gadżety z wizerunkiem bohaterów popularnych kreskówek. Pluszowe maskotki, koszulki, długopisy, książki czy puzzle z animowanymi idolami to tylko niektóre z przedmiotów pożądania najmłodszych. Teraz, za sprawą lamp Cars, Princess oraz Winnie The Pooh z serii Disney marki Nowodvorski Lighting, będziemy mogli poszerzyć bajkową kolekcję naszych pociech.

Disneyowskie lampy
Lampy  Winnie The Pooh z kolekcji Disney
Opracowanie: Nowodvorski Lighting
Źródło: Nowodvorski Lighting
Dla większości z nas Walt Disney kojarzy się z pięknymi latami dzieciństwa i magicznymi kreskówkami. Stworzeni przez niego animowani bohaterowie tacy jak Myszka Miki, Pluto, czy Kaczor Donald przez lata gościli na ekranach naszych telewizorów, stając się niemal kultowymi postaciami. Ich wizerunek zdobił przeróżne przedmioty, a akcesoria z bajkowymi obrazkami wywoływały uśmiech na wielu dziecięcych twarzach. Teraz przyszedł czas na kolejnych idoli, którzy w ostatnim czasie zdobywają serca naszych pociech. Mowa tu o bohaterach takich kreskówek jak Auta, Kubuś Puchatek, czy też pięknych księżniczkach z disneyowskich bajek. Z myślą o najmłodszych stworzona została również nowa kolekcja lamp Disney marki Nowodvorski Lighting, a w niej trzy serie – Cars, Princess oraz Winnie The Pooh, każda dedykowana i w całości poświęcona ulubionym dziecięcym bohaterom. Oprawy oświetleniowe Disney wykonane zostały z PCV i ozdobione obrazkami z popularnych kreskówek. Linia Cars to lampy utrzymane w czerwono-niebieskiej kolorystyce, na których znajduje się wizerunek głównego bohatera - czerwonej wyścigówki Zygzaka McQueen’a oraz jego przyjaciół Złomka i Wójta Hogana. Kolekcja Princess z pięknymi księżniczkami z bajki Piękna i Bestia, Kopciuszek czy Śpiąca Królewna oczaruje natomiast młode damy i pomoże zamienić ich pokój w magiczne miejsce, o którym marzą wszystkie dziewczynki. Wielbicielom uroczego „Misia o małym rozumku” z pewnością przypadną do gustu lampy z serii Winnie The Pooh marki Nowodvorski Lighting, na których umieszczone zostały wizerunki Kubusia Puchatka, Prosiaczka, Tygryska i Kłapouchego. Dzięki lampom z kolekcji Disney marki Nowodvorski Lighting nasze dzieci będą mogły budzić się, odpoczywać, bawić się i uczyć w otoczeniu swoich ulubionych bajkowych bohaterów.

Bajka na różne sposoby
Lampy Cars
Opracowanie: Nowodvorski Lighting
Źródło: Nowodvorski Lighting
Nowa kolekcja lamp Disney to nie tylko bogactwo bajkowych motywów, ale również różne kształty i formy opraw oświetleniowych. W każdej z serii, zarówno Cars, Winnie The Pooh oraz Princess, odnajdziemy trzy rodzaje lamp wiszących – pojedynczy zwis duży z prostym abażurem w formie walca o średnicy 31 cm oraz długości 100 cm, zwis potrójny, w przypadku którego, każdy z trzech abażurów ozdobiony został innym obrazkiem oraz wyróżniający się wśród pozostałych zwis pojedynczy 3D. To światło (znajdź informacje) o średnicy 31 cm i długości 100 cm z widoczną, odstającą nakładką, która sprawia, że abażur nie tworzy jednej powierzchni, jak w większości przypadków. Na uwagę zasługuje również linia Cars marki Nowodvorski Lighting, która wzbogacona została o dwie dodatkowe lampy – Cars Speed M (53x21,5 cm) oraz Cars Speed S (32x21,5 cm). Są to prostokątne plafony ścienne z wizerunkiem głównego bohatera bajki Auta. Mogą one pełnić nie tylko funkcję dodatkowego źródła światła, ale również obrazka.

Prawie każde dziecko choć raz marzyło o ty, by móc się przenieść do bajkowej krainy i spotkać się z postaciami ze swoich ulubionych kreskówek. Lampy Cars, Princess oraz Winnie The Pooh z kolekcji Disney marki Nowodvorski Lighting, pomogą w ich spełnieniu i odrobinę przybliżą magiczny świat.
Źródło: Fly PR
Opracowanie: Monika Makowska-Jarosz
22-03-16 16:02:49