X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Cena snu

Materace Janpol
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol
Inwestycja w zdrowy i komfortowy sen najczęściej zwraca się z nawiązką. Jednak czy musi to oznaczać wydawanie bajońskich sum na akcesoria, które pomogą nam w utrzymaniu nas w dobrym samopoczuciu? Niekoniecznie – czasami jakość idzie w parze z korzystną ceną.

Nocny sen to czas odpoczynku i kumulowania energii na następny dzień. Wyspani i zrelaksowani, mamy w sobie znacznie więcej motywacji do działania, entuzjazmu i wiary we własne możliwości. Odpowiednio zregenerowany organizm wykazuje również lepszą odporność na infekcje i stres. Dla naszego codziennego funkcjonowania duże znaczenie ma nie tylko ilość, ale także jakość snu. Dlatego tak istotny jest dobór właściwego materaca, który gwarantuje komfort i efektywnie zapobiega powstawaniu lub pogłębianiu wad kręgosłupa. Firma JANPOL proponuje model EREBU. Jego wypełnienie tworzą sprężyny typu kieszeniowego bezstrefowego, obłożone obustronnie płytą kokosową. Ten naturalny surowiec charakteryzuje się elastycznością, przewiewnością i właściwościami antyalergicznymi. Płyty kokosowe usztywniają też materac oraz zapewniają dobrą cyrkulację powietrza w jego wnętrzu.

Materac Erebu
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol
Dzięki temu znacząco ograniczany jest tzw. „efekt falowania”. EREBU wyposażony jest w dwustronny, wykonany z żakardowej tkaniny pokrowiec. - Jego strona letnia pikowana jest bawełną, materiałem zapewniającym odpowiednią wentylację ciała w trakcie upalnych dni. Zimą natomiast rozgrzeje nas owcza wełna, która efektywnie zatrzymuje ciepło wytwarzane przez organizm – zapewnia Tomasz Goc z firmy JANPOL. W EREBU wysoka jakość materiałów spotyka się z
rozsądną ceną. Dzięki temu stanowi zdrowe i przyjazne dla kieszeni rozwiązanie problemów z niewyspaniem oraz bólami pleców.
Źródło: Intro Media
Opracowanie: Jakub Bocian
17-09-18 06:39:37