X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Klasyka w najlepszym wydaniu

Kolekcja Katalia
Opracowanie: HF Helvetia Furniture
Źródło: HF Helvetia Furniture
Katalia to szykowna nowość w ofercie HF Helvetia Furniture. Ponadczasowy charakter kolekcji podkreślają bryły o prostej formie. To idealna propozycja dla zwolenników elegancji i prostej formy.

KATALIA to ukłon w kierunku klasyki. Większość z nas, poszukując mebla do salonu urządzanego w tradycyjnym stylu, z powodzeniem może wybrać właśnie ten program. KATALIA to kolekcja, której solidne bryły o prostej formie tworzą zgrany duet z klasycznym pikowaniem na siedziskach i bokach. Dla większego efektu przeszycia podkreślono tu kontrastującą nicią. Mnogość dostępnych wersji kolorystycznych obić i nici pozwala na stworzenie oryginalnego wzoru, odpowiadającego indywidualnemu gustowi użytkownika. Klient ma do wyboru tapicerkę w trwałej i łatwej do czyszczenia tkaninie lub skórze naturalnej.

Komfort wypoczynku mebli z kolekcji KATALIA gwarantują sprężyste siedziska i miękkie oparcia, a także, oferowane w standardzie, składane zagłówki. Możemy je dowolnie regulować, dopasowując do najwygodniejszej dla nas pozycji. Niewątpliwym atutem systemu jest jego modułowa budowa. Pozwala ona na swobodne tworzenie oryginalnych układów meblowych o kształcie i rozmiarze, dopasowanym do wielkości pomieszczenia oraz potrzeb użytkowników. Zestawy KATALIA doskonale prezentują się zarówno w małych wnętrzach, jak i na dużych powierzchniach.

W kolekcji KATALIA dostępne są: hocker, fotel, sofa z łatwym i szybkim do rozłożenia miejscem do spania (wypatrz promocje) oraz piętnaście brył do samodzielnego zaprojektowania wymarzonego zestawu. Funkcję spania posiada także jeden z modułów programu, który można wkomponować w narożnik. Przy konfigurowaniu narożnika, dla zwiększenia jego funkcjonalności, warto rozważyć także zakup bryły z praktycznym pojemnikiem na pościel.
Źródło: Black and White PR
Opracowanie: Black&White PR
21-10-07 07:01:53