X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Seria ASUS ET2700 All-in-One PC

Seria ASUS ET2700 All-in-One PC
Opracowanie: ASUS
Źródło: ASUS
Firma ASUS wprowadza na rynek serię komputerów ET2700 All-in-One PC - pierwsze na świecie 27-calowe komputery AiO PC z systemem Windows i 10-punktowym ekranem wielodotykowym. Dzięki ulepszonej wersji technologii SonicMaster, DTS Surround Sensation UltraPC™ i zewnętrznemu subwooferowi, komputer ten zapewnia zupełnie nowy poziom możliwości audiowizualnych. Pierwszy na świecie 27-calowy AiO PC wyposażono w siatka (zobacz pozostałe informację dostępne będą tu) MVA zapewniający dobrą widoczność pod kątem 178° zarówno w pionie, jak i w poziomie. Pojemnościowy, 10-punktowy ekran dotykowy umożliwia precyzyjną kontrolę i możliwość korzystania z gier opracowanych specjalnie dla ekranów dotykowych.

Opracowana przez ekspertów technologia SonicMaster posiada precyzyjnie wyregulowany procesor sygnału cyfrowego, który odtwarza każdy dźwięk z doskonałą precyzją i bez jakichkolwiek szumów i zakłóceń. Co więcej, technologia DTS Surround Sensation UltraPC™ zapewnia niezwykle realistyczny, trójwymiarowy dźwięk otaczający słuchacza. Wybrane modele serii ET2700 posiadają zewnętrzny subwoofer, który tworzy dodatkowy wymiar dźwięku, niespotykany w innych komputerach klasy AiO PC. Komora rezonacyjna o pojemności 580cc jest dostosowana do obsługi niskich częstotliwości, dzięki czemu zapewnia bogate brzmienie basów.

ET2700 posiada 27-calowy ekran, który doskonale sprawdza się przy oglądaniu filmów i zdjęć w kilka osób. Podświetlany diodami LED ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 i wysokim kontraście zapewnia doskonały, realistyczny obraz HD, natomiast płoty (zobacz odwiedź stronę) MVA eliminuje zmiany kolorów i pozwala na oglądanie pod kątem do 178° w poziomie i pionie. Opcjonalny napęd Blu-ray combo oraz wbudowana karta telewizyjna umożliwiają przekształcenie komputera ET2700 w telewizor z rozbudowanymi funkcjami multimedialnymi.
Komputery z serii ET2700 posiadają całą gamę funkcji, dzięki którym łatwiej można na nich surfować po sieci, oglądać filmy, słuchać muzyki i edytować zdjęcia. Pierwszy na świecie, 27-calowy, 10-punktowy, pojemnościowy ekran dotykowy zapewnia użytkownikom interfejs z precyzyjną kontrolą i możliwością nawigowania za pomocą intuicyjnych gestów. Klawiatura ekranowa dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania, eliminując konieczność podłączania fizycznej myszki i klawiatury.

W bocznych panelach ET2700 znajdują się dwa superszybkie porty USB 3.0, port combo eSATA/USB 2.0 oraz czytnik kart SD; wejście HDMI umieszczone w tylnej części umożliwia podłączenie konsoli gier. Uchwyt VESA umożliwia przytwierdzenie komputera ET2700 do ściany, czyniąc z niego uniwersalne urządzenie multimedialne.
Opracowanie: ASUS Computer International
19-10-17 13:11:11