X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wiosenne porządki według FrauMaier

komody
Opracowanie: FrauMaier
Źródło: www.inniliving.pl
Palec pod budkę kto ma małe mieszkanie! Upychanie ubrań, płyt, książek, dokumentów i wszystkich-tych-rzeczy-które-na-pewno-się-kiedyś-przydadzą to Twoja specjalność?

Felix Mack, projektant niemieckiej firmy FrauMaier, chyba zna tę bolączkę. Zaprojektował zgrabne komody oraz barek, które, mimo niewielkich gabarytów, pomieścić mogą całkiem sporą ilość przedmiotów. Do tego nie są toporne (jak to z komodami bywa), bo stalowa, malowana proszkowo konstrukcja umieszcza drewniany światło (zobacz znajdź informacje) wykonany z MDF-u korpus dość wysoko nad podłogą. Uno, Duo i Trio to trzy wariacje na temat porządku w Twoim domu. Komoda, kredens, szafka nocna – każda z szafek może pełnić te funkcje.

barek
Opracowanie: FrauMaier
Źródło: www.inniliving.pl
Barek wziął swoją nazwę zapewne stąd, że otwarty przypomina byka. Taurus – bo taką ma nazwę – z pewnością spodoba się wielbicielom nowoczesnego, prostego wzornictwa. Jak na bardzo prosty mebel ma bowiem zupełnie awangardową formę. I te czerwone wykończenia nóg.
To co, wiosenne porządki? Uno, Duo, Trio – i pstryk! Po bałaganie. A na koniec bierzemy Taurusa za rogi – i sprawdzamy, co tam dobrego kryje w środku.

***
Barek Taurus wykonany jest z płyty MDF lakierowanej na czerwono, biało lub czarno oraz malowanej proszkowo (na czarno lub biało) stali, z której wykonana jest konstrukcja. Posiada regulowaną wysokość nóg i czerwone nakładki na nogi.
komoda
Opracowanie: FrauMaier
Źródło: www.inniliving.pl

Komody Uno, Duo i Trio dostępne są w trzech wersjach wykończeń:
- metalowa konstrukcja, wykończenie z białej płyty MDF
- metalowa konstrukcja lakierowana na biało lub czarno, wykończenie z białej, czarnej lub czerwonej płyty MDF
- metalowa konstrukcja lakierowana na biało lub (zobacz aristar.pl) czarno, wykończenie z woskowanej sklejki.

Posiadają regulowaną wysokość nóg i czerwone nakładki na nogi.
Opracowanie: Anna Rezner
22-03-18 11:06:02