X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Na co zwracać uwagę przy wyborze mebli do sypialni?

Kolekcja mebli Minimal
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl
Nasza sypialnia to nasze królestwo. Miejsce odpoczynku, ładowania baterii. To w niej witamy każdy nadchodzący dzień. Zaplanujmy ją na kształt naszej osobowości – niech ma solidne fundamenty i przyjemną powierzchowność. Z taką myślą eksperci projektują kolekcje mebli.

Obliczono, że przesypiamy około 20 lat życia, w trakcie którego nasza wyobraźnia w sypialni produkuje blisko 300 tysięcy snów. Warto zadbać, by powstawały one w jak najbardziej przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu. Ideałem jest więc połączenie elegancji i estetyki z doskonalą jakością i trwałością na lata. Eksperci z wyszli naprzeciw oczekiwaniom prawdziwych miłośników snu i stworzyli kolekcję MINIMAL, która oczaruje i zachwyci każdego.

Centrum dowodzenia
Centralnym i absolutnie najważniejszym miejscem w sypialni jest oczywiście łóżko. Spędzamy w nim średnio 7-8 godzin na dobę, więc powinno być mocne i solidne, by każdej nocy dawać nam poczucie bezpieczeństwa. Dlatego też tak ważny jest wybór odpowiedniego modelu. Łóżka MINIMAL zbudowane są z litego drewna bukowego o doskonałej jakości, przy zachowaniu modnego i eleganckiego wyglądu. W tej kolekcji charakterystyczne są proste i smukłe linie – dzięki nim łóżka są stabilne i wytrzymałe, przy zachowaniu delikatnego wzornictwa. Będą służyć latami, a jednocześnie ozdobią każdą sypialnię. Przede wszystkim jednak zapewnią nam spokojny i dobry sen każdej nocy.

Wsparcie logistyczne
Kolekcja mebli Minimal
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl
Dobrze zorganizowana sypialnia to podstawa. Tu wszystko powinno być uporządkowane i dostępne, by zapewnić nam maksymalną wygodę. Bardzo ważny jest zatem system przechowywania naszych rzeczy w sypialni – zwłaszcza te najbardziej osobiste wymagają odpowiednich rozwiązań. Tutaj także wkracza kolekcja dostępna na Solidne szafki i komody doskonale dopełnią aranżacji wnętrza, zapewniając jednocześnie dobrą dostępność i ułatwiając utrzymanie porządku. Najciekawszym elementem mebli MINIMAL jest ich specyficzna konstrukcja – swoisty stelaż, zapewniający stabilność, nadający szafkom i komodom delikatności. Kokomodom (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/meble-prowansalskie-c-68.html)dostępna jest w pięciu kolorach i powinna zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta.

Najważniejszą cechą mebli z kolekcji MINIMAL jest ich surowiec, jakim jest lite drewno. Pamiętajmy, że nie wszystkie meble zbudowane z drewna można nazywać „litymi”. By tak było, muszą one spełnić bardzo surowe normy, dające gwarancję ich stabilności i wytrzymałości. Meble z litego drewna mają właściwości antybakteryjne, zatem są dobrym wyborem dla alergików. Można je odświeżać i poddawać renowacji, przez długi czas pozostają też miłe i ciepłe w dotyku. Z pewnością zadowolą miłośników ekologii – są przyjazne środowisku.

Sypialnia to najbardziej prywatne i ustronne miejsce w naszym domu, zatem należy planować ją z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Warto mieć na uwadze, że to właśnie w tym pomieszczeniu powinniśmy czuć się najswobodniej i najbardziej bezpiecznie. Takie poczucie zapewnią meble wysokiej jakości, które posłużą nam latami i zapewnią komfort użytkowania na co dzień. Jeśli jednocześnie nie zabraknie im stylu, klasy i elegancji – zdrowy i spokojny sen gwarantowany.
Opracowanie: Magdalena Skibka
20-10-16 15:19:51