X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kreatorzy wyjątkowego nastroju

Sezon na świeczki i podgrzewacze możemy uznać za otwarty. Wszelkie latarenki, szklane podstawki i świeczniki mają teraz swoje pięć minut.

Świeczniki, podgrzewacze i latarenki
Opracowanie: Myin.pl
Źródło: Myin.pl

Nawet jeśli miasto kusi ciekawymi propozycjami na wieczór, wraz z nadejściem jesieni coraz częściej podejmujemy decyzję o pozostaniu w domu. By nastrojowe wieczory w domowym azylu miały swą niepowtarzalną moc – odegnajmy jesienny mrok mnóstwem rozpalonych płomyków! Blask świec to nie tylko sposób na romantyczne tete a tete z ukochaną osobą czy dopełnienie wyjątkowej oprawy uroczystej kolacji w gronie bliskich, można je potraktować jako całkiem powszedni element domowego wystroju. Wszelkie półki, stoliki, taborety, parapety można z powodzeniem zastawić mnóstwem świeczek i podgrzewaczy.

To, co widzisz od niedawna za oknem, pewnie przyprawia cię o nieprzyjemny dreszcz, czyż nie? Porannym sposobem na chłód i mrok, będzie na pewno stawiający na nogi kubek aromatycznej, mocnej kawy i energetyczne dźwięki sączące się z głośnika. Wieczorem możemy trochę zwolnić , pozwolić sobie na niespieszny, leniwy relaks, a cóż bardziej relaksującego niż migotliwy blask ciepłych płomyków świec rozstawionych wszędzie, gdzie tylko się da?

Wszystkie zawarte w artykule produkty można znaleźć w sklepie parapety granitowe Strzegom
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Ewa Cendrowska
18-07-12 03:52:03