X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Altec Lansing Octiv 650

Głośniki Altec Lansing Octiv 650
Opracowanie: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing
Innowator w dziedzinie audio, Altec Lansing wprowadził do sprzedaży zestaw głośnikowy Octiv 650. Nowa stacja dokująca do iPhone’ów i iPod’ów Touch jest już dostępna na naszym rynku w dystrybucji KONTEL-TELECOM , przedstawiciela tej marki w Polsce.

Najnowszy produkt Altec Lansing stanowi mariaż minimalistycznego designu z wysoką wydajnością dźwięku. Zaprojektowany, by stać się integralną częścią każdego wnętrza, Octiv 650 zapewnia szerokie spektrum dźwięku podczas wyświetlania wideo w trybie pełnoekranowym z iPhone’a lub iPod’a Touch na ekranie telewizora. Korzystając z bezpłatnej aplikacji Altec Lansing Mood Music, użytkownicy mogą zrelaksować się przy dźwiękach wielu nastrojowych utworów muzycznych.

- Głośnik często koncentruje w salonie rozrywkę i relaks. Stworzyliśmy nowy Octiv 650, żeby zaoferować perfekcyjny system dźwięku i wykreować idealne środowisko na każdą okazję - mówi Steve Schlangen, manager produktu w Altec Lansing. – Czysty, wyważony dźwięk uznanej jakości Altec Lansing w połączeniu z wideo, umożliwia stworzenie wspaniałej atmosfery. Żaden inny system w domu nie może się z nim równać – dodaje.

Połączenie dźwięku i designu
Dyskretna linia, płaski panel czołowy paneli (zobacz na tej stronie)kalny kształt zapewniają krystalicznie czysty dźwięk wypełniający całe wnętrze, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca. Wydajny, dobrze zbalansowany dźwięk dostarczany jest przez dwa trzycalowe pełnozakresowe głośniki i wbudowany czterocalowy subwoofer, który zapewnia głęboki bas. Atrakcyjny i prosty design Octiv 650 idealnie wpisuje się w wystrój niemal każdego wnętrza.

Obraz video z wciągającym dźwiękiem dostarczany jest podczas oglądania filmów z Netflix™ i YouTube™ z iPhone’a lub iPod’a Touch na pełnym ekranie telewizora przy użyciu złącza video Octiv 650. Dla zwiększenia komfortu wyboru utworów i dalszego rozwoju wszechstronności kina domowego, producent wyposażył głośnik w dodatkowe wejście audio do podłączenia drugiego urządzenia. Pilot zdalnego sterownia umożliwia użytkownikom nawigację i sterowanie dźwiękiem z dowolnego miejsca w pokoju. Octiv 650 automatycznie zatrzymuje odtwarzanie dźwięku, w czasie połączenia przychodzącego na iphone.

Nastrojowy zestaw
Właściciele Octive 650 mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji Altec Lansing Mood Music. Aplikacja oferuje zestaw różnych filmów i utworów muzycznych pozwalających użytkownikowi na relaks np. przy dźwiękach naśladujących odgłosy palącego się kominka, czy uspokajającego nurtu rzeki.

Korektor graficzny Mood Music (EQ) umożliwia regulację dźwięku. Zarówno podstawowe parametry, jak i bardziej zaawansowane ustawienia siedmiozakresowego korektora graficznego, mogą być zapisane.
Źródło: Prestige PR
Opracowanie: Małgorzata Niedźwiedzka
19-10-17 13:11:04