X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fiolet w kuchni

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax
Opracowanie: Dafi
Źródło: Dafi
Kolor i estetyka przedmiotów codziennego użytku ma coraz większe znaczenie. Wychodząc naprzeciw gustom i wymaganiom Klientów, firma Formaster wprowadziła na rynek nowy, zgodny z aktualnymi trendami, kolor dzbanka filtrującego Dafi Astra. Fioletowy dzbanek Dafi to stylowy i praktyczny element wystroju nowoczesnej kuchni. Może i w Tobie fiolet obudzi kulinarną artystkę…

Fiolet – mistyczny kolor artystów
Na fiolet składają się dwa inne kolory – niebieski i czerwony, jednakże, kolor ten nie przejął oddziaływania tych dwóch barw – wykształcił indywidualne, adekwatne tylko dla siebie oddziaływanie. Kolor fioletowy ma silny wpływ na psychikę – działa uspokajająco, pomaga przezwyciężyć lęki i fobie. W niektórych kulturach, fiolet uważany był za kolor mistyczny, dzięki któremu można się połączyć z energią kosmiczną lub duchami czy bóstwami. Kolor ten pobudza zdolności artystyczne, jest, więc dobry dla twórców i artystów. We wnętrzach intensywny fiolet najlepiej wygląda w dodatkach, zwłaszcza w połączeniu z żółtym, pomarańczowym lub złotym. Bardzo ciekawie i elegancko wygląda też połączenie fioletu z szarym i srebrnym, takie zestawienie idealnie sprawdzi się w designerskiej kuchni.

Fioletowy dzbanek filtrujący
Coraz częściej lubimy otaczać się przedmiotami, które prócz zalet praktycznych, cieszą oko i stają się ciekawym elementem wystroju nowoczesnych wnętrz. Elegancki fioletowy dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax idealnie sprawdzi się w nowoczesnej kuchni. Całkowita pojemność dzbanka – 3 l zapewni jednorazowo ok. 1,5 l przefiltrowanej wody, co daje ok. 150 – 200 l wody miesięcznie. Na tyle czasu wystarczy jeden wkład wymienny. Na rynku do kupienia są dwa modele z manualnym lub elektronicznym indykatorem wymiany wkładu. Dzbanki dostępne są w 10 wersjach kolorystycznych: białe, malinowe, pomarańczowe, żółte, zielone, turkusowe, grafitowe, granatowe i niebieskie, oraz nowym – fioletowym. Zatem każda, nawet najbardziej wymagająca gospodyni, powinna znaleźć model odpowiedni dla siebie.

Filtry dzbankowe Dafi nie tylko mogą być gustownym elementem dekoracyjnym w kuchni, ale też skutecznie oczyszczą wodę kranową. Specjalnie opracowany skład zasypu filtrującego został dostosowany do polskiej kranówki, tak, aby jak najlepiej ją oczyszczać. W ciągu zaledwie kilku minut pozwala uzyskać smaczniejszą i zdrowszą wodę idealną do gotowania. Znajdujący się wewnątrz wkładu węgiel aktywowany usuwa z wody substancje chemiczne m. in. chlor, ołów, rtęć, niektóre pestycydy. Drugi składnik - żywica jonowymienna zmiękcza wodę, co w efekcie eliminuje problem osadzania się kamienia kotłowego w czajniku i in. urządzeniach AGD. Woda filtrowana jest idealna do gotowania: zup, sosów, warzyw, makaronów, kasz, a dzięki swoim właściwościom poprawia smak i jakość potraw. Lepsze stają się również napoje z niej przygotowywane. Kawa i herbata będą smaczniejsze, jeśli użyjemy do ich zaparzenia filtrowanej kranówki. Wodę można też spożywać dla zaspokojenia pragnienia zaraz po jej przefiltrowaniu. Dzbanek z wkładem filtrującym z powodzeniem może zastępować zakup wody butelkowanej.
Źródło: Best Brands PR
Opracowanie: Best Brands PR
17-09-18 06:39:37