X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Co businesswoman kryje pod ubraniem?

Bielizna Axami
Opracowanie: Axami
Źródło: Axami
Na co dzień eleganckie, zadbane, pachnące najlepszymi perfumami. Za wszelką cenę starają się nie eksponować swoich walorów fizycznych, a formalne stroje – koszule i marynarki, ułatwiają zadanie. Przy okazji większych uroczystości wkładają eleganckie kostiumy lub - tu - dobrze skrojone garnitury. Mowa o kobietach biznesu, których atrybuty, poza szpilkami i ładnie upiętym kokiem, nie podkreślają kobiecości.

Jednak wszystkie przedstawicielki płci pięknej, niezależnie od zajmowanego stanowiska, uwielbiają wyglądać ładnie „pod spodem”. Businesswoman szczególnie! Dzięki pięknie skrojonym biustonoszom i gorsetom, w swych dziennych uniformach nie prezentują się bezkształtnie. Co kobiety sukcesu kryją pod ubraniem?

PANI Z KANCELARII
Bielizna Axami
Opracowanie: Axami
Źródło: Axami
Zwolenniczki klasycznych czarnych żakietów i ołówkowych spódnic, na pewno wybierają bieliznę elegancką i dopasowaną kolorystycznie do całości.

AWANGARDOWA PANI PREZES
Miłośniczki mniej stonowanych kompletów, które od czasu do czasu pokazują się w najmodniejszej śliwkowej lub (instalacje alarmowe - pokaż więcej) kobaltowej marynarce, z pewnością pozwalają sobie na odrobinę szaleństwa. Ostatecznie, nikogo nie zdziwi kolorowe ramiączko biustonosza lub ozdobna kokardka, wystająca spod eleganckiej sukienki!

PRZYSZŁA PANI DYREKTOR
A co z kobietami, które wielkie kariery i odpowiednio brzmiące nazwy stanowisk mają jeszcze przed sobą? Z propozycją przychodzi marka axami. Awangardowy krój biustonosza, uzupełniony o fantazyjny krawacik między miseczkami, motyw powtarzający się również na niebanalnie skrojonych figach, pozwoli wczuć się w rolę prawdziwej businesswoman już teraz! Warto spróbować na własnej skórze i przekonać się, jaki potencjał drzemie w środku!
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Katarzyna Budzyń
22-05-26 15:01:43