X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fotografie na płótnie a wystrój wnętrza

Prawdopodobnie każdy z nas ma w biurze jakiś plakat czy obraz. Często na ścianach wieszamy reprodukcje prac najbardziej znanych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są także abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pokoju jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.
W internecie funkcjonuje całe mnóstwo serwisów oferujących dekoracje ścienne i codziennie pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu powinno się zaufać sprawdzonym i renomowanym serwisom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Jedny www.twojagaleria.eujest sklep .

Polecamy też

Wystrój domu XXI w.

Salon, fototapeta miasto nocą
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu
Chyba każdy z nas ma w biurze jakiś plakat lub obraz. Najczęściej w pomieszczeniach wieszamy kopie prac największych twórców lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego decydujemy się na kupno obrazów.


Na stronie znajdziemy między innymi: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, panele szklane, ramy drewniane obrazów (tu) i kalendarze ze zdjęciem. Mamy do wyboru takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż - góry, pejzaż - las, pejzaż - morze, pejzaż - woda, podróże, przyroda - kwiaty, przyroda - ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. Na stronie głównej znajdziemy również linki do dzieł malarzy współczesnych i reprodukcje obrazów klasyków. Naprawdę warto zobaczyć ofertę aby wybrać coś dla siebie (oferta reprodukcji).

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, łazienka czy pokój dziecięcy ale i przedmiotów jak meble czy drzwi. Nowością są natomiast bardzo efektowne fototapety stworzone z reprodukcji. Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Tamara Łempicka czy Ventzislav Pirianko.

Twoja Galeria
Fototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks. Papier ten jest bardzo trwały a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie tapety są laminowane.
1 2