X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fotografie na płótnie a wystrój wnętrza

Prawdopodobnie każdy z nas ma w biurze jakiś plakat czy obraz. Często na ścianach wieszamy reprodukcje prac najbardziej znanych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są także abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pokoju jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.
W internecie funkcjonuje całe mnóstwo serwisów oferujących dekoracje ścienne i codziennie pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu powinno się zaufać sprawdzonym i renomowanym serwisom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Jednym z taki serwisów jest sklep www.twojagaleria.eujdziemy między innymi: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, panele szklane, ramy drewniane obrazów (*tu*) i kalendarze tudjęciem. Mamy do wyboru takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż - góry, pejzaż - las, pejzaż - morze, pejzaż - woda, podróże, przyroda - kwiaty, przyroda - ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. Na stronie głównej znajdziemy również linki do dzieł malarzy współczesnych i reprodukcje obrazów klasyków. Naprawdę warto zobaczyć ofertę aby wybrać coś dla siebie (*oferta reprodukcjioferta reprodukcjity tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, łazienka czy pokój dziecięcy ale i przedmiotów jak meble czy drzwi. Nowością są natomiast bardzo efektowne fototapety stworzone z reprodukcji. Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Tamara Łempicka czy Ventzislav Pirianko.

Twoja Galeria
Fototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks. Papier ten jest bardzo trwały a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie tapety są laminowane.


Polecamy też

Wystrój domu XXI w.

Salon, fototapeta miasto nocą
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu
Prawdopodobnie każdy z nas ma w domu jakiś obraz albo plakat. Często na ścianach wieszamy kopie prac najbardziej znanych malarzy lub plakaty ulubionych filmów i grup muzycznych. Lubiane są także abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo popularne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla chłodnego wnętrza jak ciekawy grafika na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.
1 2