X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak wybrać wakacyjne kursy językowe?

Coraz częściej szkoły językowe rywalizują w typach kursów kierowanych do potencjalnych klientów. W jaki sposób zatem wybrać odpowiedni dla siebie kurs angielskiego wrocław czy zdecydować się na angielski z dojazdem lektora?

Zajęcia z dojazdem lektora
Opracowanie: Moose
Źródło: http://www.moose.pl
W pierwszej kolejności warto zastanowić się jaka postać zajęć byłaby dla nas najbardziej optymalna – indywidualne lekcje czy kurs grupowy? Opcja pierwsza zapewnia ścisłą współpracę z lektorem, który dokona oceny naszego poziomu znajomości gramatyki czy umiejętności porozumiewania się w języku obcym i zaplanuje zajęcia dopasowane do naszych potrzeb. Plusem jest skupienie uwagi prowadzącego wyłącznie na naszej osobie, oznacza to, że nauczyciel poświęci nam zdecydowanie więcej czasu w porównaniu do zajęć w kilkuosobowej grupie. W ten sposób możemy skupić się na tych aspektach nauki języka, np tych najbardziej problematycznych lub na tych, na których przede wszystkim nam zależy (np. konwersacje, gramatyka itp.).

Kursy grupowe umożliwiają dodanie dynamiki przez co nauka staje się ciekawsza a materiał efektywniej opanowany. Co więcej uczestnicy kursów często prowadząc dyskusję bądź prezentując wyniki swojej pracy czują się bardziej zmotywowani do dalszej pracy i starają się szlifować język tak, by dorównać poziomowi całej grupy. Atutem takich zajęć jest również. Ucząc się w sali lekcyjnej nie ulegamy tak łatwo rozproszeniu a odpowiednie wyposażenie multimedialne (sprzęt komputerowy, projektory itp) wpływa na atrakcyjność zajęć. Niejednokrotnie również placówki oferujące kursy językowe zapewniają kursantom także znakomicie wyposażone czytelnie lub biblioteki z różnymi materiałami ułatwiającymi przygotowanie się do zajęć.

Poszukując odpowiednich dla siebie zajęć - przeskocz do serwisu www.collegium-novum.pl/ należy zastanowić się nad wszystkimi wyżej opisanymi elementami i porównać je w oparciu o proponowane oferty. kurs dostosowany precyzyjnie do naszych oczekiwań zagwarantuje, iż nauka nie będzie nudnym obowiązkiem a planowane rezultaty uda się osiągnąć zdecydowanie krótszym okresie.

Moose nauka języków obcych
Opracowanie: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl

***
O kursach językowych prowadzonych przez Szkołę Językową Moose można przeczytać na stronach:
 • angielski dla dzieci Wrocław
 • angielski Warszawa
 • nauka hiszpańskiego Poznań
 • niemiecki Kraków
 • angielski dla dzieci Gdańsk
 • kursy niemieckiego Katowice
 • kurs angielskiego Łódź
 • angielski Lublin
 • kurs angielskiego Szczecin
 • włoski Bydgoszcz


 • Opracowanie: Katarzyna Baranowska
  20-11-02 07:20:15