X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wyjazd integracyjny do Pragi - jak wybrać najlepszą ofertę?

Mamy możliwość przedstawić specjalnie skomponowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej niesamowitych metropolii naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa encyklopedia i doskonały podręcznik opisujący style w historii sztuki. Zachwyca niezwykła atmosfera barokowych kościołów i pałaców oraz kubistycznych domów mieszczańskich. Pobyt w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
Top hotel Leisure Center

Hotel, w którym jest zakwaterowanie mieści się w ustronnej dzielnicy Pragi (strefa 4). Dookoła hotelu rozciąga się przepiękny ogród japoński, dzięki któremu miejsce to jest szczególnie relaksujące. Na terenie hotelu mieści się 5 znakomitych restauracji, jak również tarasy. Na przebudzenie serwowane jest sycące śniadanie w formie bufetu. Top Hotel Prague Leisure Centre proponuje w ramach wyjazdu incentive szeroki wybór obiektów rekreacyjnych, w tym np. saunę i wiele więcej. Do dyspozycji Państwa są dodatkowo kasyno. Liczba pokoi: 410.

Koszty wyjazdu motywacyjnego Kalkulacja (cena na osobę dla grupy 17 osób) -z noclegiem w Top Hotel Prague Leisure Centre – 330 zł/osoba -z noclegiem w Top Hotel Prague Leisure Centre i wizytą w Skalnym Mieście w Adrspachu – 345 zł/osoba

Cena zawiera: -przejazd wynajętym busem ze Środy Śląskiej do Pragi i z powrotem; -opiekę pilota wycieczek; -ubezpieczenie KL i NW; -nocleg w Top Hotel Prague Leisure Centre – pokoje 3-osobowe; -śniadanie i obiadokolację;

Polecamy też

Gdzie pojechać na narty i snowboard w tym roku?

zima
Opracowanie: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com
Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym sezonie proponują wiele interesujących ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo ciekawie. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie kraju cieszą się dużym zainteresowaniem.


Cena nie zawiera: -biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji; -opieki przewodnika na miejscu : 550 CZK/godzinę za całą grupę; -biletów wstępu do Skalnego Miasta ok. CZK 60

Przykładowe trasy zwiedzania: 1.Wyszehrad WAŻNE!! 1. ZŁOTA ULICZKA do 1 czerwca w remoncie, nie ma wstępu 2. KATEDRA ŚW. WITA - bez biletu można wejść tylko do przedsionka katedry. Reszta katedry jest dostępna po zakupieniu biletu wstępu.

Bilety wstępów: Hradczany -ok.250 Kc/osoba - krótka trasa - stary królewski pałac, bazylika św. Jerzego, pałac Rożembergów -ok.350 Kc/osoba - długa trasa - stary królewski palac, bazylika św. Jerzego, pałac Rożembergów, wystawa "Historia Hradczan", Galeria Narodowa, Galeria Hradczańska, Wieża Prochowa Kościół św. Mikołąja na Małej Stronie -ok.70 Kc/osoba Stare Żydowskie Miasto -ok.300 Kc/osoba - muzeum Żydowskie w Pradze -ok.200 Kc/osoba - Synagoga Staronowa -ok.480 Kc/osoba - Muzeum Żydowskie w Pradze, Synagogi: Staronowa, Maisela, Hiszpańska, Pinkasa, Klausen, Stary Cmentarz Żydowski, Sala Obrzędowa

Dlaczego warto nas wybrać?Biuro (zobacz biura na wynajem) podróży na rynku turystycznym figuruje już od 7 lat - zobacz oferty wycieczek na . Zdobyte w tym czasie doświadczenie umożliwia nam na sprawną obsługę wszystkich naszych klientów oraz jest dla nas inspiracją do dalszej pracy i kształtowania najlepszych ofert. Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług – sami wybieramy i sprawdzamy miejsca, które potem proponujemy naszym klientom. Jesteśmy otwarci na współpracę - programy naszych wyjazdów firmowych zawsze są uzgadniane z klientem tak, aby wyjazd był jak najlepiej dostosowany do oczekiwań pracowników firmy.

Zainteresowały Cię podane wiadomości? Niezwykle nas to raduje i jednocześnie zachęcamy Cię do serwisu twórcy po kolejną dawkę detali.

Mamy świadomość, że podróże biznesowe to coś więcej niż imprezy turystyczne – dlatego w konstruowaniu oferty dokładamy wszelkich starań o każdy szczegół i dbamy o to, aby jego elementy stanowiły spójną całość. Dlatego z myślą o naszych klientach powstał Concierge Travel Club, który oprócz możliwości otrzymania atrakcyjnych obniżek przy następnych zakupach w naszym biurze, daje możliwość wymiany spostrzeżeń i podróżniczych porad w gronie naszych „bywalców”.
1 2