X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Biała Nokia Lumia 800 dostępna w lutym

Biała Nokia Lumia 800
Opracowanie: Hill+Knowlton Strategies
Źródło: Hill+Knowlton Strategies
Biała Nokia Lumia 800 z systemem Windows ® Phone 7.5 stanowi idealne połączenie niepowtarzalnego wzornictwa oraz najlepszych funkcji społecznościowych. Urządzenie zapewnia także możliwość grupowania kontaktów, korzystania ze zintegrowanych wątków komunikacji oraz z szybkiej przeglądarki Internet Explorer 9.

Model ten wyposażony jest w zaokrąglony ekran AMOLED 3,7" ClearBlack, który płynnie łączy się z obudową oraz procesor 1,4 GHz z akceleracją sprzętową oraz procesorem graficznym. Nokia Lumia 800 oferuje również aparat z funkcją natychmiastowego udostępniania zdjęć i obiektywem wiodącej marki Carl Zeiss, możliwość odtwarzania wideo w jakości HD, 16 GB wbudowanej pamięci oraz dostęp do usługi SkyDrive pozwalającej na przechowywanie zdjęć i dokumentów w „chmurze”. Lumia 800 jest wyposażona także w sygnowane marką Nokia funkcje opracowane z myślą o użytkownikach systemu Windows Phone. Wśród nich są Nokia Nawigacja — wszechstronna, bezpłatna nawigacja (PND) ze wskazówkami głosowymi i specjalnym menu samochodowym, a także Nokia muzyka z MixRadio — bezpłatna, globalna aplikacja mobilna do strumieniowej transmisji muzyki za pośrednictwem kilkuset kanałów, włączając w to lokalny katalog i możliwość personalizacji kanałów. Windows Marketplace oferuje użytkownikom Lumia ponad 60 000 aplikacji do wyboru.
Biała Nokia Lumia 800
Opracowanie: Hill+Knowlton Strategies
Źródło: Hill+Knowlton Strategies


“Odkąd rozpoczęliśmy sprzedaż, pod koniec ubiegłego roku, Nokia Lumia 800 otrzymała entuzjastyczne recenzje na całym świecie” - powiedział Ilari Nurmi, wiceprezes marketingu Produktowego Nokia. „Teraz w wersji białej, lśniąca Lumia 800 oferuje jeszcze szlachetniejszy wygląd, połączony z mocą i wydajnością ukrytymi pod smukłą obudową.”

Więcej informacji o Nokia Lumia 800 można znaleźć pod adresem .
Źródło: Hill & Knowlton Poland Sp. z o.o.
Opracowanie: Małgorzata Kuzia
18-06-22 15:20:58