X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Przezroczyste meble we wnętrzu

Przezroczyste meble to doskonały dodatek, który pasuje do każdego typu aranżacji i stylu. Są niemal niezauważalne, dzięki czemu odciążają wizualnie wnętrze.

Krzesło Hill Slitta marki Unicon
Opracowanie: Unicon
Źródło: Myin.pl
Krzesło Hill Slitta marki Unicon
Pomimo designerskiego wyglądu, krzesło jest praktyczne i wygodne. Specjalnie wyprofilowane oparcie układa plecy w najlepszej pozycji. Wycięcie w oparciu zapewnia przewiew, zapobiegający przyklejeniu się do oparcia. Transparentne akrylowe siedzisko zostało osadzone na chromowanych płozach. Mebel wykonano z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały.

299zł,

Krzesło Elizabeth, marki Siesta
Opracowanie: Siesta
Źródło: Myin.pl
Inspirowane kultowym projektem Ghost Philippe’a Starcka krzesło Elizabeth, marki Siesta
Krzesło Elizabeth można użytkować we wnętrzach i na zewnątrz. Mebel wykonano z błyszczącego technopolimeru nylonu PA6 lub czystego poliwęglanu. Metriał jest odporny na zarysowania i promieniowanie UV.

429zł,


Ława Zen Vetro, marki Unicon
Opracowanie: Unicon
Źródło: Myin.pl
Ława Zen Vetro, marki Unicon
Blat ławy wykonano z hartowanego szkła ozdobionego pięknym, roślinnym motywem. Konstrukcję stanowi elegancki, chromowany stelaż.

579zł,


Hoker Fox 65, marki Siesta
Hoker Fox 65, marki Siesta
Opracowanie: Siesta
Źródło: Myin.pl
Hoker Fox 65, swoim wyglądem nie przypomina tradycyjnych krzeseł barowych. Dzięki transparentnemu materiałowi zyskało nowoczesny charakter. Mebel jest wytrzymały i odporny na zarysowania. O wszystko sprawia, że doskonale nadaje się nie tylko do wnętrz domowych i komercyjnych.

299zł,


Krzesło Crystal marki Siesta
Krzesło Crystal marki Siesta
Opracowanie: Siesta
Źródło: Myin.pl
Wygląd siedziska i oparcia krzesła, przywodzi na myśl rozchodzące się ku górze konary drzewa. Fotel przeznaczony jest do użytku w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Mebel wykonano z przeźroczystego poliwęglanu, formowanego technologią gazu drugiej generacji. Krzesła są odporne na zarysowania i promienie UV.

559zł,


Stół okrągły, szklany Dal Segno
Opracowanie: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
Stół do jadalni Glamour marki Unicon
Glamour to bardzo nowoczesny stół. Ciekawa konstrukcja i wyprofilowane nogi sprawiają, że jest niepowtarzalny. Blat wykonano z czystego, hartowanego szkła.

1099zł,
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Ewa Cendrowska
22-05-17 07:04:09