X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Spływ kajakiem - polecamy!

Osoby ceniące aktywny wypoczynek oraz turystykę z nutką adrenaliny z pewnością zainteresują się ofertą firmy Kaylon, organizującej unikalne
spływy kajakowe. Wyprawa na kajaki to nie tylko okazja do obcowania z przyrodą ale (sprawdź naszą propozycję) także świetny pomysł na imprezę firmową czy wyjazd integracyjny. Wszystkich zainteresowanych takim niekonwencjonalnym spędzaniem czasu zapraszamy na stronę dba nie tylko fachowe przygotowanie całej wyprawy ale także o dopasowanie trasy i wybór oryginalnych miejsc, w których odbywają się spływy – czyli zarówno na terenie polski jak i za granicą. Każdy szlak jest wcześniej odpowiednio sprawdzony – na tej podstawie tworzony jest szczegółowy plan związany z pokonywaniem poszczególnych odcinków – odpowiadający preferencjom uczestników, porze roku czy warunkom zewnętrznym.

spływ kajakowy
Opracowanie: Joshua Mayer
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od ilości czasu, jaką dysponują uczestnicy, Kaylon organizuje spływy kajakowe zarówno na krótkich trasach biegnących wzdłuż najpiękniejszych polskich rzek (tj. Narew Biebrza, Bug) jak i dłuższe, kilkudniowe wyprawy za nasza wschodnią granice – na teren Litwy, Łotwy, Ukrainy czy Białorusi.


Oprócz profesjonalnego przygotowania całej wyprawy i zapewnienia uczestnikom wielu wspaniałych wrażeń firma stawia również na komfort i bezpieczeństwo – na które składają się nie tylko szczegółowy plany wycieczki dopasowany do umiejętności, kondycji czy wieku uczestników ale także najwyższa jakość sprzętu i opieka organizatora przez cały okres trwania spływu. Właśnie z tego względu propozycje firmy Kaylon spotykają się z zainteresowaniem zarówno zaawansowanych kajakarzy i długoletnich fanów tej formy wypoczynku ale także rodzin z dziećmi czy grup, które dotychczas nie uczestniczyły w podobnych wyprawach.

Uczestnicy spływów nie muszą martwić się o wypożyczanie kajaków czy transport całego sprzętu. Zarówno doradztwo w zakresie jego wyboru jak i profesjonalna organizacja całej imprezy gwarantowana jest przez Kaylon. Fani spędzania czasu na spływach zobligowali są jedynie do aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy!

1 2