X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jesienne polowanie na ubranie w Łubu Dubu

Trzecia edycja Swap Party w Łubu Dubu
Opracowanie: Łubu Dubu
Źródło: Łubu Dubu
Trzecia edycja Swap Party, czyli bezgotówkowej wymiany ciuchów odbędzie się w sobotę 8 października w klubie Łubu Dubu. Na miłośników mody oprócz ubrań i dodatków, czeka wiele innych atrakcji. Wizażystka pokaże jak wykonać profesjonalny, jesienny makijaż, a cukiernia artystyczna Muffiniarnia dostarczy energii miłośnikom mody w poszukiwaniu nowych ciuchów. Organizatorem imprezy jest klub Łubu Dubu i portal modowy

Udział w Swap Party jest świetną okazją do odświeżenia garderoby i pozbycia się ubrań, które zalegają w szafie, okazały się nietrafionym prezentem lub nie pasują rozmiarem. Wszystkie niepotrzebne ciuchy zamienimy na nowe, nie wydając przy tym nawet złotówki. Na miejscu będzie także wizażystka, która pokaże jak wydobyć piękno twarzy, podkreślając jej zalety i ukrywając drobne mankamenty. Wymiana ubrań odbywać się będzie bezgotówkowo, dopuszczalne są jednak wyjątki. Jeśli będą wyjątkowo wartościowe, można je odsprzedać, ale cena nie powinna przekroczyć 50 zł. Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy przynieść do 7 października zbędne ciuchy i wieszaki do klubu Łubu Dubu. Zasada jest jedna – ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie.

Swap Party odbędzie się 8 października w godzinach 14-17 w klubie Łubu Dubu przy ulicy Odrzańskiej 24-29. Za wstęp zapłacimy 10 zł.
Źródło: PRoud Voice
Opracowanie: Katarzyna Podsiadło
18-07-12 03:53:07