X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Motorola RAZR

Motorola RAZR
Opracowanie: Motorola
Źródło: Motorola
Nowa Motorola RAZR to z pewnością najbardziej urzekający smartfon działający w oparciu o system operacyjny Android spośród tych dostępnych na rynku.

Ultra cienki i zaprojektowany z polotem smartfon wyposażono w niezwykłą moc dwurdzeniowego procesora. Wszystkie możliwości tej maszyny są dosłownie na Twoje skinienie. RAZR z łatwością pozwoli Ci przeglądać zdjęcia, utwory muzyczne oraz znacznie więcej zasobów, które znajdują się na Twoim domowym lub służbowym komputerze – masz więc stały dostęp do najważniejszych danych dosłownie zawsze i wszędzie.

W pełnym świetle dnia czy przyćmionym w nocy hiper żywe kolory sprawiają, że wszystko prezentuje się doskonale na zaawansowanym wyświetlaczu Super AMOLED o przekątnej 4.3”. Do wykończenia tego cuda wykorzystany został KEVLAR®

Motorola RAZR Specyfikacja techniczna
Opracowanie: Motorola
Źródło: Motorola


***
Niektóre funkcje, usługi i aplikacje są dostępne w zależności od oferty dostawcy w danym kraju i mogą nie działać w każdym miejscu. Niektóre funkcje mogą być obciążone dodatkowymi kosztami i opłatami. Dokładne informacje dostępne u operatora sieci.

1 Wszystkie czasy rozmowy i czuwania są oszacowane w Trybie cyfrowym i są podane w przybliżeniu. Wydajność baterii zależy od konfiguracji sieci, mocy sygnału, temperatury roboczej, wybranych funkcji oraz modeli wykorzystania głosu, danych i innych aplikacji
2 MOTOCAST wspiera wiele popularnych formatów plików i kodeków. Dodatkowe oprogramowanie jest wymagane do odtwarzania plików w formatach nie wspieranych przez MOTOCAST. Oprogramowanie nie wspiera plików chronionych DRM.
3KEVLAR to zarejestrowany znak towarowy DuPont używany przez Motorola Mobility, Inc. Na zasadzie licencji
Opracowanie: Agnieszka Józefowicz
19-09-17 07:05:02