X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Indywidualne kursy nauki języków obcych

MOOSE Centrum Języków Obcych to największa w kraju szkoła oferująca kursy
Moose - Centrum Języków Obcych
Opracowanie: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
języków obcych (typu hiszpański Poznań itp). Na polskim rynku szkoła istnieje dokładnie od 1994 roku, wysokie standardy kształcenia mogą potwierdzić tysiące uczestników naszych kursów oraz pracowników wielu firm korzystających z naszych zajęć.


Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy nowoczesny system nauki – zajęcia indywidualne. Na bazie wielu organizowanych zajęć sprawdziliśmy, że jest to najbardziej efektywny model nauczania języków obcych. Każdy spośród naszych nauczycieli opracowuje spersonalizowany program nauczania i proponuje najbardziej odpowiednią do konkretnych warunków i poziomu wiedzy formę nauki. Najważniejszym kryterium jest zawsze planowany efekt i cel. W sytuacji gdy kursant planuje przygotować się do egzaminu (matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE, ZD, DELF, DELE i inne), opanować słownictwo biznesowe lub zależy mu na lekcje zorientowane na konwersacje, nasi nauczyciele stworzą program, który będzie spełniał wszystkie te wymagania. Biorąc pod uwagę efektywny czas nauki, zajęcia indywidualne cechują się niższymi kosztami w odróżnieniu od kursów tradycyjnych. W dużo krótszym czasie uczeń może panować ten sam zakres materiału!

Świadczymy profesjonalne usługi dla instytucji oraz firm w ramach organizacji grupowych i indywidualnych kursów językowych. Kursy prowadzone są w oparciu o specjalnie przygotowane programy nauczania uwzględniające indywidualne potrzeby pracowników. Wśród naszych zajęć oferujemy także korepetycje z wybranego języka. Ten typ zajęć przeznaczony jest dla osób potrzebujących w niedługim okresie przyswoić sobie konkretne zagadnienia np przed egzaminem maturalnym czy językowym albo pragną podnieść swoje umiejętności językowe przed rozpoczęciem pracy lub nauki zagranicą.

Moose nauka języków obcych
Opracowanie: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl

W Moose nie ma sztywnych terminów zajęć i narzuconej z góry liczby godzin. Nasi słuchacze wyznaczają datę rozpoczęcia kursu (w każdym momencie trwania roku szkolnego), a także z jaką częstotliwością będą odbywały się zajęcia (jeden, dwa razy w tygodniu lub częściej) oraz ile minut będą trwały (60 minut, 90 minut lub dłużej). Mając na uwadze oszczędność czasu klientów, nasi nauczyciele dojeżdżają na zajęcia do domu lub miejsca pracy. Dojazd w obrębie większości dużych miast w Polsce jest bezpłatny. Zapraszamy do poznania naszej oferty – wystarczy wybrać język i lokalizację typu:

  • nauka hiszpańskiego Wrocław
  • angielski Warszawa
  • angielski Poznań
  • kurs angielskiego Kraków
  • kurs francuskiego Gdańsk
  • włoski Katowice
  • włoski Łódź
  • kursy niemieckiego Lublin
  • kurs francuskiego wrocław francuskiego Szczecin
  • kurs angielskiego Bydgoszcz


22-12-01 13:01:10