X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jeansowa nowość dla mężczyzn – muchy denim

Muchy denim
Opracowanie: www.PewienPan.pl
Źródło: www.PewienPan.pl
Wszechobecna popularność jeansu wkracza w kolejne fazy. Tym razem denim szuka swojego miejsca pośród męskich akcesoriów. Kilka dni temu zaprezentował pierwszą w Polsce kolekcję muszek męskich, które zostały uszyte właśnie z jeansu.

Pomysł zrodził się w wyniku wnikliwej obserwacji polskiego rynku i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie szczególnie młodych elegantów, którzy kochają modne dodatki oraz styl denim.

Teraz mają do dyspozycji muszki, które pozwolą im przemycić odrobinę elegancji do swoich codziennych, swobodnych stylizacji.
Mini kolekcja składa się z much o wąskim kształcie, które różnią się od siebie kolorem uzyskanym przez zróżnicowany proces dekatyzacji tkaniny jeansowej.

Od najjaśniejszego odcieniu koloru niebieskiego charakterystycznego dla mocno spranych spodni do ciemno granatowego, właściwego dla aktualnej tendencji w tym stylu.

Autorzy produktu zakładają, że jeansowe muchy będą noszone do koszul o bardzo zróżnicowanym stylu. Jak mówi Anna Bogusławska „idealnie pasują do kolorowych koszul o dowolnych deseniach. Kratka, prążek i tkania gładka - każdy z tych wariantów będzie naturalnym środowiskiem dla naszych muszek.”

Muchy denim
Opracowanie: www.PewienPan.pl
Źródło: www.PewienPan.pl
Poszczególnym wzorom nadano określniki, które jednocześnie sugerują ich przeznaczenie.
- Typowy styl denim – model ciemno granatowy:
Oryginalna muszka dla panów, którzy lubią łączyć różne style. Nie wiemy jakie emocje wzbudzi to połączenie, ale jesteśmy że odważni panowie chętnie to sprawdzą.
- Oryginalnie na imprezie – muszka ciemno niebieska:
Propozycja na imprezową stylizację. Muszka z klasycznego jeansu to absolutna nowość. Można ją zakładać do sportowych koszul. Nie jest konieczne zakładanie marynarki.
- Elegancja inaczej – model muszki z silnie zaakcentowaną strukturą tkaniny: Muszka męska uszyta z cienkiego jeansu stanowi zupełną nowinkę w modzie dla panów. Można ją traktować jako pierwszy krok w kierunku klasycznej elegancji lub jako interesującą alternatywę dla sportowego krawata.
- Elegancja dla młodzieży – mocno sprany jeans, kolor jasno niebieski: Idealna propozycja dla młodych mężczyzn szukających oryginalności. Polecamy jako ciekawe uzupełnienie stylizacji na każdą porę dnia, świetnie pasuje do białych jak i kolorowych koszul.

Powracająca moda na muchy pod szyją.
Muszkowy trend zaczyna przeżywać renesans. Na Zachodzie jest już bardzo silny, a w Polsce zaczyna się dynamicznie rozwijać. Casualne muchy w ostatnim czasie stały się bardziej popularne niż klasyczne, których noszenie zawsze było synonimem prawdziwej elegancji.
To ciekawe zjawisko bardzo dobrze wpływa na „modowość” polskich mężczyzn. W miejskiej stylistyce panowie zdecydowanie odważniej sięgają po dodatki, których jeszcze kilka lat temu bali się jak ognia.

Aktualny czas to okazje do zabaw oraz wielu imprez. Namawiamy do większej odwagi i podejmowania prób eksperymentowania z modą. Niech będzie to chwila na poszukiwanie własnego stylu, który być może okaże się naszą drugą skórą.

Kolekcja much męskich dostępna na
Źródło: www.PewienPan.pl
Opracowanie: Marcin Bogusławski
18-11-17 07:14:06