X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kolonie i obozy konne

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, żeby jego pociecha spędzała długo oczekiwane wakacje aktywnie. Na rynku można znaleźć wiele pomysłów obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo lubiane wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś interesującego lub doskonalić swoje talenty, jak np. obozy konne. Ta forma aktywnego wypoczynku dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a w tym samym czasie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.
Agroturystyka na Kaszubach
Opracowanie: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to więcej niż sport utrzymujący dziecko w dobrej formie fizycznej i dający zajęcie w czasie wypoczynku. Jazda konna (Jazda konna) uczy odpowiedzialności za konia, o którego trzeba bardzo dbać. Dziecko uczy się zasad bezpieczeństwa w trakcie jazdy, poznaje też sposoby dbania o konia, czy nawet dowiaduje się jak uczyć pozostałe dzieci. Obcowanie z naturą pozwala dziecku uspokoić się.

Jednym z wielu ośrodków posiadających w swojej ofercie obóz jeździecki (obóz jeździecki) jest na przykład Szkoła Jazdy Konnej Patataj. Wyjazdy skierowane są do dzieci w prawie każdym przedziale wiekowym, a zajęcia są dokładnie dobrane do wymagań różnych grup wiekowych. Ośrodek jest jednym z największych klubów w okolicach warszawy.

Polecamy też

Rowerowe szaleństwo zacząć czas!

rowerzysta
Opracowanie: www.123rowery.pl
Mamy już wiosnę, przyroda powoli budzi się z zimowego letargu. Wszyscy czujemy w sobie siłę i chęć życia. Coraz więcej osób pragnie dobrze wyglądać w wakacje, zaczynamy myśleć o zdrowym trybie życia. Rezultatem tego jest to, że jak co roku ludzie zaczynają szturmować siłownie i fitness kluby, parki zapełniają się spacerowiczami, biegaczami oraz osobami uprawiającymi inne formy aktywności jak na przykład nordic walking.


Bez względu na to na jaką kolonię wyślemy naszą pociechę powinniśmy spytać dziecko o czym marzy i dobrać opcję do jego zainteresowań. W ten sposób wakacje na pewno będą wesołe.


Sprawdź propozycję Stadniny Patataj:
Wyświetl większą mapę
Źródło: Patataj
21-11-30 07:01:09