X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Armatura w stylu retro

bateria kuchenna
Opracowanie: Armonia
Źródło: Twojabateria.pl
Wszystko to, co ponadczasowe i piękne staje się dziś inspiracją współczesnych projektantów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Gamę oryginalnych produktów do aranżacji wnętrz, uzupełnia nowa na polskim rynku seria baterii łazienkowych Armonia.

Podążając za najnowszymi trendami sklep internetowy wprowadził do swojej oferty nową, stylową kolekcję baterii retro. Produkty wykonane są z solidnego mosiądzu, co dodaje im klasycznego wyglądu i szlachetności. Baterie to często najważniejszy akcent w łazience czy kuchni, dlatego decydując się na konkretną stylistykę, np. retro, vintage – dobrze zadbać, by tworzyły spójną całość z ich ogólnym wystrojem. Możliwość podłączenia do wanny wolnostojącej czy ceramicznej umywalki, pozwala na stworzenie wyrafinowanego wnętrza salonu kąpielowego, natomiast białe uchwyty wykonane ze szlachetnego tworzywa, jeszcze bardziej podkreślają elegancję i lekkość linii.

bateria łazienkowa
Opracowanie: Armonia
Źródło: Twojabateria.pl
Seria Armonia została zaprojektowana we Włoszech. Jej autorem jest Gaboli Luigi, który zajmuje sie tworzeniem armatury łazienkowej od lat 70’tych minionego wieku. Wieloletnie doświadczenie w tej unikalnej sztuce, pozwala mu tworzyć niezwykłe baterie łazienkowe inspirowane dawną epoką, które jednocześnie spełniają wszystkie wymogi techniczne nowoczesnego budownictwa.

bateria łazienkowa
Opracowanie: Armonia
Źródło: Twojabateria.pl
Aranżacje wnętrz w dworkowym stylu retro to propozycja nie tylko dla zwolenników przedwojennego kina, ale przede wszystkim dla osób wymagających, dbających o każdy szczegół. Solidne wykonanie, włoska precyzja i wyczucie sprawiają, że seria baterii Armonia, stanowi uzupełnienie klasycznego wnętrza każdej łazienki – domowej, hotelowej czy np. restauracyjnej, doskonale wpisując się jednocześnie w klimat przedwojennej kamienicy jak i nowoczesnego budownictwa.

bateria łazienkowa
Opracowanie: Armonia
Źródło: Twojabateria.pl
Dane techniczne:
- dostępne rodzaje baterii: umywalkowe, bidetowe, wannowe, prysznicowe.
- bateria wannowa w komplecie z wężem, słuchawką i uchwytem
- możliwość zakupu dopasowanego systemu dopływowego
- głowice ceramiczne
- białe uchwyty wykonane ze szlachetnego tworzywa
- elastyczne wężyki przyłączeniowe
Źródło: PointB
Opracowanie: Sandra Białobrzeska
18-07-12 03:51:06