X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zadbaj o dekolt w karnawale

Zadbaj o dekolt w karnawale
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Skóra w okolicach szyi i dekoltu jest niezwykle cienka i delikatna, przez co szybciej traci jędrność, a także zdradza nasz wiek. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji oraz innowacyjnym zabiegom możemy zapobiec starzeniu się skóry i w pełni eksponować jej piękno.

Kondycja skóry, zwłaszcza w takich miejscach, jak szyja i dekolt, ma szczególne znaczenie dla wyglądu kobiety. Pozbawiona jędrności może zdradzać nasz wiek oraz brak odpowiedniej pielęgnacji. W okresie karnawału jest wiele okazji, takich jak uroczyste bale, przyjęcia czy spotkania ze znajomymi, kiedy chcemy wyglądać perfekcyjnie. Szykowne kreacje mają to do siebie, że w szczególny sposób eksponują partie ciała w okolicach dekoltu. Niestety skóra szyi szybciej traci jędrność z uwagi na bardzo cienką warstwę tkanki tłuszczowej. Naskórek w tych partiach ciała jest cieńszy niż na powiekach i dlatego wymaga szczególnej ochrony.

Pielęgnacja i ochrona
Codzienna pielęgnacja powinna polegać przede wszystkim na dokładnym nawilżaniu i odżywaniu skóry odpowiednimi kremami. Raz w tygodniu możemy zastosować peeling enzymatyczny, który złuszcza martwy naskórek i sprawia, że skóra lepiej wchłania odżywcze kosmetyki. Nie zapominajmy także o ujędrniających masażach, pomocnych w powstrzymaniu procesów zwiotczenia skóry. Nasz dekolt wymaga szczególnej ochrony w sezonie letnim, kiedy wystawiamy okolice szyi na działanie promieni słonecznych. Nie stosując kremów z filtrem UV doprowadzamy do stanu, w którym skóra podrażniona słońcem, staje się wysuszona i jeszcze szybciej ulega procesom starzenia.

Innowacyjne zabiegi
Proces ten możemy opóźnić zapewniając jej odpowiednią pielęgnację. Niestety wraz z upływem lat same kremy okazują się niewystarczające. Chcąc ukryć mało efektowne zwiotczenie skóry warto zastosować najnowsze metody z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg ujędrniający z wykorzystaniem technologii laserowej umożliwia uzyskanie natychmiastowych efektów i jest zupełnie bezpieczny. - Innowacyjnym rozwiązaniem jest zabieg Sublime, wykorzystujący technologię elõs, czyli synergię bipolarnego prądu RF i światła podczerwonego do stymulowania fibroblastów, która powoduje tworzenie nowego kolagenu. Działając nieinwazyjnie, skutecznie i bezpiecznie przebudowuje głębokie warstwy skóry. Podczas zabiegu specjalny aplikator emituje równocześnie światło i prąd RF. Podgrzewając głębsze warstwy skóry, zmienia strukturę włókien kolagenowych. W efekcie następuje zwiększenie ich elastyczności, a tym samym napięcia skóry – mówi Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny z firmy Shar-pol, specjalizującej się w technikach laserowych z zakresu medycyny estetycznej. - Procedura Sublime jest nieinwazyjna - nie narusza struktury naskórka, przez co zaczerwienie utrzymuje się tylko parę godzin i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dodatkowo, co jest niezwykle istotne, nie ma tu mowy o skutkach ubocznych – dodaje ekspert z Shar-pol. Zabieg trwa nie dłużej niż półtorej godziny i może być przeprowadzany u osób po 30 roku życia. Efekt widoczny jest zaraz po zabiegu. Aby go utrwalić należy powtórzyć procedurę 3-4 razy w odstępach miesięcznych, a następnie raz na pół roku.

Nowoczesne rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej zyskują coraz większą aprobatę wśród kobiet, które poszukują bezpiecznych oraz efektywnych rozwiązań. Dzięki innowacyjnym metodom możemy powstrzymać skutki upływu czasu i cieszyć się doskonałym wyglądem bez względu na wiek.
Opracowanie: Kamila Paliwoda
17-09-18 06:39:43