X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Futrzane kamizele od Natalii Jaroszewskiej

Futro to obowiązkowy element nadchodzącego sezonu. Trend ten lansują największe domy mody i projektanci, jak Prada, Gucci czy Burberry. Tendencja ta pojawiła się także na polskich wybiegach w aktualnej kolekcji Natalii Jaroszewskiej. Futrzane kamizele projektantki dostępne są w kilku długościach, z różnorodnym włosiem, ale zawsze wykonane z materiałów ekologicznych.

Futrzane kamizele od Natalii Jaroszewskiej
Opracowanie: Natalia Jaroszewska
Źródło: www.jaroszewska.eu

Natalia Jaroszewska stawia na futrzane kamizele – są one ważnym i często pojawiającym się dodatkiem w jej kolekcji na sezon jesienno-zimowy 2011/2012. Wszystkie wykonane są z całkowicie ekologicznego włókna syntetycznego. Występują w różnych długościach i fasonach. W kolekcji pojawiają się zarówno krótkie, dopasowane, jak i dłuższe, luźne kamizele. Wszystkie wyróżnia ten sam odcień ciepłego brązu, który jest kluczowym kolorem w jesienno-zimowej kolekcji Natalii Jaroszewskiej. Futrzane kamizele bardzo ciekawie kontrastują z lekkimi sukienkami od projektantki.

„Elementy futrzane to must have tego sezonu. Zaprojektowałam kamizele, których lekki krój odsłania ramiona, a wiec optycznie nie obciąża sylwetki. Modele z kimonowym rękawem pozwalają na ciekawe stylizacje, np. z użyciem długich, skórzanych rękawiczek. I pięknie kontrastują z delikatnym jedwabiem” – mówi Natalia Jaroszewska.

Więcej informacji na temat projektów Natalii Jaroszewskiej można znaleźć na stronie .
Źródło: 38PR
Opracowanie: Katarzyna Życińska
18-06-22 15:20:48