X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ergonomiczne wnętrza z regałami 2SEE

Najnowsza propozycja firmy Black Red White sprosta najbardziej kreatywnym pomysłom na urządzenie funkcjonalnego wnętrza. 2SEE to system regałów, których ostateczny wygląd można dowolnie konfigurować za pomocą frontów, szuflad i półek. Meble dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych: buk tatra, śliwa wallis, wenge oraz biały/żółty.

Salon, system regałów 2SEE
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

Przestrzenna konstrukcja systemu 2SEE to propozycja dla ludzi aktywnych, którzy we wnętrzach cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność i nowoczesny styl. Ascetyczna linia sprawdzi się w każdym z domowych pomieszczeń, a możliwość dowolnego komponowania frontów, szuflad i półek w czterech uniwersalnych regałach pozwoli dopasować meble do indywidualnych potrzeb.

Salon, system regałów 2SEE
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

2SEE od Black Red White dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych: buk tatra, śliwa wallis, wenge oraz biały/żółty. Wersja 2SEE w jasnych odcieniach doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, powiększając wizualnie przestrzeń, podczas gdy ciemne barwy dodadzą wnętrzom elegancji i wyjątkowego charakteru.

Salon, system regałów 2SEE
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

Więcej informacji oraz przykładowe aranżacje regałów 2SEE można znaleźć na
Źródło: GENESIS PR
Opracowanie: Aleksandra Andreasik
20-09-04 07:18:32