X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Stół - najważniejszy mebel w domu

Stół drewnianyu Benxi
Opracowanie: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
To tutaj widzimy się z bliskimi każdego poranka pospiesznie pijąc kawę przed dniem pełnym obowiązków; to tu spotykamy się ponownie po wielu godzinach pracy, by nad talerzem domowego obiadu opowiedzieć sobie nawzajem jak minął dzień. Najważniejszy mebel i centrum domowego wszechświata – stół.

Lek na całe zło
Większość ważnych rozmów biznesowych i pozornie beznadziejnych negocjacji odbywa się przy suto zastawionym stole. Przy nim właśnie czujemy się bezpieczni i odprężeni, a szansa na zakończenie powodzeniem naszych werbalnych potyczek wzrasta współmiernie do stopnia zadowolenia naszego rozmówcy. Podobnie rzecz się miewa z komunikacją domową - trudne rozmowy, uroczyste obwieszczenia i radosne nowiny najlepiej anonsować przy stole. Aromatyczna herbata lub kawa oraz dobre jedzenie zawsze łagodzi obyczaje i dobrze nastraja.

Minuta wytchnienia w codziennym pędzie
Stół okrągły, szklany Dal Segno
Opracowanie: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
Postulat uroczystego, wspólnego śniadania w dni powszednie może się wydać nieco utopijny. Rano, gdy w pośpiechu kompletujemy poszczególne części garderoby, każda minuta jest na wagę złota i ostatnie, na co mamy czas to swobodne konsumowanie jajka na miękko. Jednakże dietetycy apelują, iż opuszczanie domu z pustym żołądkiem może mieć fatalne konsekwencje dla zdrowia i odporności. Zaparzona zaraz po wstaniu z łóżka kawa i niewielki rogalik z masłem sprawią, że poranna gonitwa zyska nieco inne oblicze, a pięć minut spędzone przy stole z innymi domownikami i wymiana porannych myśli nastroi nas pozytywnie na resztę dnia.

Rodzinne świętowanie
Przed nami czas wielu spotkań w gronie bliskich nam osób. Zbliżający się wielkimi krokami grudzień sprawia, że coraz częściej myślimy nie tylko o poszukiwaniu prezentów dla bliskich, ale także oprawie, w jakiej zamierzamy spotkać się z osobami, na których nam zależy. Nie popadajmy w popłoch, jeśli stół, którymi dysponujemy sprawia wrażenie niedostatecznie dużego czy zdaje się nie podźwignąć mnogości smakołyków, jakie zamierzamy przygotować na tę okazję. Rolę podręcznych blatów pomocniczych mogą pełnić wyspy kuchenne, szerokie półki kredensu czy znajdujący się nieopodal gzyms kominka. Nie liczy się zawrotna ilość smakowitości, jakimi chcemy podjąć naszych gości, tylko fakt, że jesteśmy wszyscy razem. Stół nie musi być wielki, by siedzenie przy nim jednoczyło i wprawiało w wewnętrzny błogostan.

Stół duży, rozkładany Unicon
Opracowanie: Myin.pl
Źródło: Myin.pl

Jeśli jednak wśród grudniowych wydatków macie w planach zakup odpowiedniego stołu, koniecznie odwiedźcie
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Ewa Cendrowska
19-04-03 07:20:06