X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dizajnerskie prezenty pod choinkę

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. To właściwie ostatni dzwonek, by bezproblemowo i bezstresowo powykreślać kolejne punkty z listy zaplanowanych prezentów. Szczególnie, jeśli tłumy w galeriach handlowych skutecznie skłaniają nas do kupowania on-line.

Książka, płyta, perfumy czy biżuteria to klasyki podarunków, które nie powinny zawieść, zwłaszcza gdy doskonale znamy gust obdarowywanego. Jednak w sztuce uszczęśliwiania upominkami dość istotny jest element zaskoczenia, a trudno na nie liczyć, jeśli kolejny raz kładziemy pod choinką składankę Smooth Jazzową. Jasne, może się tak zdarzyć, że bliska nam osoba nie pragnie być zaskakiwana i sama, w ten czy inny sposób, podszeptuje prezentowe rozwiązania. Jeśli jednak wiesz, że ciekawi ją domowy dizajn i z żywym zainteresowaniem wertuje wnętrzarską prasę, może warto w tym roku postawić na podarunek z tej właśnie dziedziny. Wierzcie na słowo – jest w czym wybierać!
Dekoracje i akcesoria designerskie do domu
Opracowanie: Calvado.pl i Myin.pl
Źródło: Calvado.pl i Myin.pl

Kwestia prezentowego budżetu jest sprawą bardzo indywidualną. W dużej mierze zależy nie tylko od naszych finansowych możliwości, ale i od stopnia zażyłości, jaka łączy nas z obdarowywaną osobą.
I tak, możemy przebierać w nietuzinkowych pomysłach na bożonarodzeniowy podarunek w każdym z możliwych przedziałów cenowych. Ograniczone fundusze na szczęście nie mają nic wspólnego z atrakcyjnością naszego wyboru.
Dekoracje i akcesoria designerskie do domu
Opracowanie: Calvado.pl i Myin.pl
Źródło: Calvado.pl i Myin.pl

Niezależnie od tego, czy za idealny prezent uznamy ciepły pled z efektownym wzorem czy akcesoria kuchenno-jadalniane, warto wcześniej zdobyć się na dyskretny rekonesans preferencji obdarowywanego. Ma tu znaczenie nie tylko styl, w jakim urządzone jest jego mieszkanie, ale także ulubiona kolorystyka. Jeśli wiemy, że osoba, której zamierzamy podarować domowy gadżet jest amatorem barwnej powściągliwości i minimalizmu form, nie starajmy się nawrócić go na nasze uwielbienie do rozwiązań krzykliwych i eklektycznych.
Dekoracje i akcesoria designerskie do domu
Opracowanie: Calvado.pl i Myin.pl
Źródło: Calvado.pl i Myin.pl

Warto także zastanowić się czy adresat świątecznego podarunku to osoba ceniąca sobie upominki praktyczne, czy wręcz przeciwnie. Drzewko na biżuterię jest pięknym bibelotem, a skarbonka-zając może stanowić niewątpliwą ozdobę wnętrza bazującego na radosnych, świeżych akcentach, jednak może niekoniecznie jest tym, czego pragnie druga osoba. Możliwe, że to właśnie dobra jakościowo pościel jest najbardziej ucieszyłaby obdarowywanego, niezależnie od tego, jak bardzo zachowawczym wydaje nam się pomysłem. Bardzo ważne jest, by prezent, który dajemy podobał się nam i stanowił o naszym dobrym smaku, jednak nie zapominajmy, że najistotniejsze jest, by odpowiadał gustowi i preferencjom jego adresata. Tylko gdy spełnimy ten warunek, możemy z czystym sumieniem oczekiwać jego szczerego uśmiechu nad rozszarpywanym pospiesznie papierem zdobnym w świąteczny motyw.
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Ewa Cendrowska
17-09-18 06:39:24