X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kolorowe rajstopy na zimę od Gatty

Choć zima kojarzy nam się przede wszystkim z białym śniegiem – o ile właśnie nie pada deszcz, a za oknem nie jest szaro – i ciemnymi, puchowymi płaszczami, to w tym sezonie jest inaczej. Kolor coraz częściej pojawia się na polskich ulicach. Także dzięki marce Gatta, która walczy z depresyjnymi kolorami tej pory roku i w swojej bogatej ofercie proponuje różnokolorowe rajstopy. Jest słoneczna żółć, jaskrawa zieleń www.zielonaprzestrzen.pl i jasny błękit.

Zimą panie często wybierają kolory stonowane i zachowawcze. Zakładają czernie, otulają się szarościami, przymierzają brązy. A przecież jest to doskonały czas, by z kolorem zaszaleć, zwrócić na siebie uwagę innych. Jeśli nie całą stylizacją, to być może dodatkiem. Kolorowe rajstopy Gatta to doskonały wybór dla wszystkich kobiet, które tęsknią za wiosenną feerią barw.
Kolorowe rajstopy Gatta
Opracowanie: Gatta
Źródło: Gatta

„W tym zimnym sezonie wszyscy najwięksi projektanci i domy mody, jak Chloé, DKNY czy Jil Sander udowadniają, że kolor to gorący trend. Gatta nie pozostaje w tyle. W ofercie firmy znajduję się wiele kolorowych rajstop” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.
W kolekcji Gatta Collant stale dostępne są rajstopy w doskonałej na chłodniejsze dni grubości 40 DEN, ale przede wszystkim w bogatej kolorystyce. Pojawiają się modne czerwienie i róże, ale także błękity, fiolety, oraz zieleń czy odważna żółć. Rajstopy, które ożywią każdą stylizację. Są gładkie, co sprawia, że można je dowolnie komponować z wzorami, fakturami czy innymi barwami. Gatta udowadnia, że zima może być kolorowa.

Kolekcja kolorowych rajstop Gatta Collant dostępna jest we wszystkich salonach marki. Ceny różnobarwnych modeli wahają się od 13,90 zł do 16,90 zł.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Magdalena Juźwiak
20-06-04 07:15:03