X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kolekcja rajstop Gatta na nadchodzącą wiosnę

W kolekcji Gatta na wiosnę i lato 2012 obok lekkich, pastelowych odcieni króluje czerń. Jednak, zgodnie z obowiązującymi na świecie trendami, jest dużo łagodniejsza od wersji zimowej – mocno rock&roll-owej. Tym razem jest delikatna i romantyczna. Dokładnie taka jaka powinna być nasza garderoba na nadchodzącą porę roku.

Kolekcja rajstop Gatta Collant  na nadchodzącą wiosnę
Opracowanie: Gatta
Źródło: Gatta

Czerń połączona z kontrastującą bielą zawładnęła kolekcją Armaniego. Także Givenchy zdecydował się na ten kolor, ale w typowo paryskim, kobiecym wydaniu. Elementy czerni pojawiły się także w kolekcji Jean Paul Gaultier, który po opuszczeniu domu mody Dior zdecydował się zaprezentować sylwetki inspirowane Amy Winehouse. Całość jest bardzo retro i dziewczęca. W takim łagodnym i subtelnym wydaniu czerń pojawia się także w najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji Gatta Collant.

Kolekcja rajstop Gatta Collant  na nadchodzącą wiosnę
Opracowanie: Gatta
Źródło: Gatta

„Zainspirowani światowymi trendami, nie pozostajemy w tyle. Na sezon wiosna-lato Gatta proponuje to, co najmodniejsze. Czerń po raz kolejny zmienia swoje oblicze i w kolekcji Collant jest stonowana i przyjazna. Szalony, rockowy look z zimy został w tym sezonie ujarzmiony i oswojony” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Kolekcja rajstop Gatta Collant  na nadchodzącą wiosnę
Opracowanie: Gatta
Źródło: Gatta

W kolekcji Gatta Collant czerń pojawia się między innymi na delikatnych ażurach i koronkach. Dostępne są także gładkie modele z delikatnym wzorem na wysokości łydki czy kostki. Gatta Collant oferuje też jednolite czarne modele oraz propozycje z fantazyjnym wzorem na całej długości rajstop. Wszystkie choć czarne, pozostają łagodne i subtelne.

Ceny rajstop z kolekcji Gatta Collant wahają się od 14,90zł do 20zł.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Marta Ulman
19-12-20 07:10:30